Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szerint nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerint nem vagyok normális és nem tudok a pénzel bánni, igaza van?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy lassan oldtimer fordot,egy 80-as taunust.Ezt meg is vettem,persze a barátnőmnek nem szóltam,nem is akartam ezt magamnak vettem hobbi célra,lényegében csak kisebb karosszéria meló lesz vele,többi minden rendbe rajta.Igazából nem is akartam szólna,mama panelban lakik és van egy üres garázsa ott tárolom,de végül csak elmondtam a barátnőmnek,mert hát ha a posta hozza a biztosítás csekket úgy is kiderül.Ő nagyon kiakadt,konkrétan leb..szot.Hogy tuti hogy én valami mániás vagyok,aki nem tud a pénzel bánni stb.Életembe az autómon kívül ez az egyetlen drága dolog amit vettem és ő nem ért meg.Házasodni,gyereket csinálni nem fogunk,hiszen én a kapcsolat elején már mondtam neki,hogy az én érték rendembe ez a 2 nem fér már bele.Komolytalan lennék ? Nem értem miért baj,ha próbálom stresszes meló mellett élni az életem és legalább valami kis örömöt szerezek magamnak már bűnbak vagyok.
2018. ápr. 23. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

És ő egyetértett abban veled, hogy akkor nem lesz házasság és gyerek?


Egyébként megengedheted a fizetésedből ezt? A barátnődre szoktál néha költeni? Tehát, amit magadra költesz, az egyensúlyban van azzal, amit befektetsz a kapcsolatba?


Ezen kívül mindig meggondolod, hogy mire költesz?


És ő be tudja osztani a pénzét?

2018. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néha elviszem vacsorázni,vagy erre-arra,de elismerem hogy magamra kicsit gyakrabban költők,ő viszont elég spórolós.Mivel velem van,így szerintem elfogadta hogy mellettem nem lesz gyereke meg hogy nem lesz férjezett nő.
2018. ápr. 23. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem értem mi a baj vele, hogy veszel magadnak dolgokat.

Én nőként szintén nem akarok se gyereket, se házasodni és nem igénylem, hogy költsön rám a párom, mert ami kell, azt mindent meg tudok venni. Ajándékokat szoktunk adni egymásnak,de ilyen párezreseket.

2018. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En sokkal tobbet koltok magamra.

N/34

2018. ápr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"az én érték rendembe ez a 2 nem fér már bele"


Szerintem te nem jól használod az értékrend szót :D Az biztos.

2018. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!