Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjak le mindenről a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjak le mindenről a barátom miatt csak hogy többet legyek vele?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és pincérként dolgozom. Mindennap van meló valamikor még a hétvégén sem szabad. Idén nyáron(is) viszont szombaton - vasárnap is pörgés lesz. Amúgy a munkám mellett még járok egy nyelv tanfolyamra is. A szabadidőmben még sportolni szoktam. Hetente 4 foci edzésem van. 5órától -8ig általában.

Valamint ha szabit veszek ki vagy van 2-3nap szünetem akkor eljárok kutyát sétáltatni (amiért amúgy pénzt kapok) és menhelyre is szoktam járni.


A barátaimmal nem szoktam nagyon külön programok keretei között találkozni. Az edzésen/edzés után néha elmegyünk valahova,vagy beszélgetünk,beülünk moziba stb.


És a szabadidőmben pontosabban a tanulás/ munka/edzés után a nap végén a barátommal vagyok. Igen, este szoktam vele lenni. Közös albérletben vagyunk 1 éve. Ő is sokat melózik, elvan a barátaival. De nem sportol semmit nem csinál semmi plussz dolgot. Én viszont nem akartam lemondani mindenről. Évek óta focizom,ráadásul elég sokat kell fizetnem ezért, a nyelvtanfolyamot sem szeretném otthagyni és ha néha van időm akkor igenis szeretnék másokkal is találkozni együtt lenni. Én sosem hanyagoltam el a barátomat, elég komolyan állok a kapcsolatunkhoz,nem veszem félvállról a dolgokat,mindig meglehet velem beszélni mindent, nem vagyok gyerekes komolytalan. Úgy érzem a belemet "kidolgoztam" kettőnkért,mindig mellette voltam. Mégis csak azt kapom,hogy az utóbbi időben észrevétele szerint konkrétan 3 hónapja,hogy nem figyelek rá egyáltalán, nem foglalkozok vele, nem is érdekel mivan vele. De én semmiben sem változtam. Kérdeztem mi a baj, ez honnan jött, azthittem valami más gondja van, már megijedtem,de tényleg. És ezután ismét kapom ezt a sok jót,hogy csak a munka,munka,foci,foci meg a barátaim. Holott az elmúlt 2 év 7hónap alatt semmiben sem változtam. Talán annyiban,hogy most pl a tanfolyam miatt kevesebb rá az időm, de ez nem vészes és néha otthon még tanulgatok. Elment a kedvem mindentől. Azt mondta nekem,hogy önző vagyok. Nem is tudom pontosan vissza idézni miket vágott hozzám. Lehet túl reagálom,mégis fáj. Főleg,mert hiába keresem a megoldást erre vagy akarnék változtatni bármin is konkrétan a munkámon kívűl minden(ki) mást elkéne felejtenem. És én sosem kértem olyanra, hogy na akkor kevesebbett legyen a barátaival vagy most ne csinálja ezt és amazt sem,hanem velem foglalkozzon. Inkább örülnék neki,ha ő is találna magának valami elfoglaltságot. Pl ne csak munka,haverok-barátom. Kéne neki egy hobbi. Amit mondtam is,de akkor szerinte ennél is csak kevesebbet lennénk együtt.

Minden este együtt vagyunk. Nem csak otthon döglünk. De nappal is találkozunk az az reggel amikor készülünk. Nekem ez elég, mert legalább nem lógunk egymáson és nem is unom a barátomat.


De mégis ha szerinte én önző,figyelmetlen vagyok és változtatni úgy tudnék,hogy pl ne járjak többet focira az számomra elkeserítő. Ezekszerint nem tud elfogadni? Ne csináljak semmit. Nem tudom mit csináljak,hogy jobban érezze magát. Mivel szerintem nem változtam meg.


21/L 26/F


2018. ápr. 24. 16:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
75%

Aha, tehét lényegében gyakorlatilag pár órát SEM látjátok egymást.


Nem, éld az életedet, de ebbe akkor ne akarj párkapcsolatot. Maximum lakótársak vagytok, meg néha dugtok.


Ha neked ez így jó, okés, de ne várd el, hogy jóképet vágjon hozzá.

Én hasonló esetben kidobtam az exemet (ffi), mert h-p reggel 8tól este 8-ig nem is láttam, hétvégén meg döglött, vagy aludt, vagy haverokkal ment.

Joggal érezheti a barátod, hogy ő az utolsó utáni a sorban, és tudod, nem mindenkinek fér bele, hogy lássa este két órát, meg reggel felet a kedvesét.


29n

2018. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%

Nem illetek össze, ennyi. Én se bírnám olyan ember mellett, mint te, de ez nem jelenti, hogy baj lenne veled. Mások az igényeitek.

Eddig sose volt neki probléma az életmódod? Soha még csak egy megjegyzést se tett?

2018. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
84%
Ja igen, és: mit vársz a párkapcsolattól? Milyen jövőt látsz ebben, miért van rá szükséged?
2018. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Nem illetek össze. Olyan társat keress, akinek szintén elég, ha reggel és este látjátok egymást!
2018. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Sosem panaszkodott nekem most mesélte el először,hogy mit tapasztalt.


Legtöbbször 8-40re vagyok otthon ha nem csinálok valamit a barátaimmal. Amikor haza megyek akkor a párommal szoktam lenni. Néha előbb elkéretözőm az edzésről pl ha megbeszéltük a barátommal,hogy este megyünk moziba vagy színházba étterembe stb. És ha szünetem van vagy pár nap szabadnapom akkor még kirándulni is szoktunk. Nekem ez bőven elég szokott lenni. Reggel meg korán kelünk és akkor is tudunk beszélgetni,együtt csinálunk reggelit ilyesmi.

2018. ápr. 24. 16:41
 6/37 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem is nagyon kevés ez az együtt töltött idő. Összesen mennyit vagytok együtt 2-2,5 órát naponta? (értelemszerűen az alvást nem számolva) Lényegében annyi időt vagy vele mint a barátaiddal és lényegesen többet vagy a munkatársaiddal. Egy egészséges felállásban a párunkkal töltött idő a legtöbb aztán a munka, szabadidős tevékenységek és a barátok. Nagyjából ilyen felállásban. Nálad ez kb úgy néz ki hogy munka, szabadidős program, pár, nyelvóra. Szerintem jogosan érzi hogy ő csak a sokadik a sorban. Én még úgyis több időt töltök egy átlag héten a párommal hogy nem élünk együtt.

Aközött ami nálatok van és az egymás nyakán lógás között azért vannak még átmenetek.

2018. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok nem tervezek évekre előre. Együtt vagyunk,mert szerettjük egymást és jól érzem magam vele nagyon. Ő a legjobb barátom. Nem tudok más ennél fontosabb okokat mondani amiért együtt vagyunk. Gyerekeim nem lehetnek (elvileg) cisztám is van valamint a nőgyógyász szerint meddő vagyok amit kb fél éve mondott nekem.
2018. ápr. 24. 16:44
 8/37 anonim ***** válasza:
57%

"Az üzenet küldője: Vvanda

Kérlek bocsáss meg, hogy zavarlak priviben és olyan kérdést teszek fel, ami nem kapcsolódik a te eredeti kérdésedhez, de szeretnék kérdezni valamit, amit máshol nem tudok.

Azt szeretném kérdezni, hogy le tudnád a saját szavaiddal írni pár mondatban, hogy hogyan néz ki a nemi szerved?

Előre is köszönöm a segítséget"


Óvatosan válaszoljatok a kérdésre :)

2018. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

A munkámat szeretem ez a szakmám. Nagyon szeretem a vendéglátást. Napi 8 órát dolgozom és néha hétvégén is. 4órakor végzek a melóval. Utána indulok edzésre amit 5órától van este 8-ig. A tanfolyamokra pedig úgy járok ami picit iskolarendszerű képzés és a főnökömmel egyeztetve ez most úgy lett,hogy eltudjak menni az órákra is,hogy heti 2x megyek 8-30tól 12-45ig utána rohanok vissza a melóba. Ennyi!


Tehát legkésőbb 9-re akkor is otthon vagyok már. De általában előbb azért.


Aludni én éjjel 2órakor megyek el kb. És reggel 7-kor kelek. A barátom 11kor fekszik általában. Addíg meg bármit csinálhatunk. Ez nem kevés,de lehet nektek az lenne akkor.

2018. ápr. 24. 16:53
 10/37 anonim ***** válasza:
37%
Az nem baj, hogy nem tervezel előre, de gyakorlatilag csak játszol vele.
2018. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!