Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a párom elvárja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a párom elvárja tőlem hogy mondjak le a szexről?

Figyelt kérdés

Én 49 vagyok, ő 61 éves. Most kábé ott tartunk, hogy jó, ha évente 2x, és akkor is én kezdeményezek. Nekem ez kevés, ő hárít. Fáradt, fáj valamije, stb. Válni nem akar. Nyitott kapcsolatot nem akar. Megcsalni meg én nem akarom.

Beszéltünk már, úgy áll hozzá, hogy neki jó így, és nekem miért nem jó. Mit lehet tenni?


2018. márc. 28. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Hát, gondolom ez a korkülönbség már a kapcsolatotok elején is megvolt. Viseled a következményeit!
2018. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

te vagy a nő?


nagy a korkülönbség, nem passzoltok szexuálisan.

minek vagytok együtt?


egy 61 évesnek már teljesen mást jelent a szex, mint egy 40-es embernek.


ez nagyrészt biológia meg kémia.

2018. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Ezen a házasság előtt kellett volna elgondolkodni.
2018. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

12 év nem olyan sok.

Ennyi idősen a szüleim között még simán működött.

2018. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
"Megcsalni meg én nem akarom" Akkor mit akarsz? 49. Game over! Ebben a korcsoportban jelentős a nő többlet. Ötvenes F vagyok. Ilyen idős nővel nem kezdek. Szárazak mint a sivatag, el vannak sárkányosodva. "Mit lehet tenni?" Valószínűleg szegény vagy mint templom egere. Lenne pénzed, különköltöznél. Próbálnál pasizni. Nincs pénzed. Nem tudsz saját lábon megállni. Gondolod innen majd kapsz ajánlatokat? Olyantól akinek van egzisztenciája és működőképes farka nem. Jómódú potens férfi nem bútorozik össze egy csóró ötvenes nővel.
2018. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Fujj...micsoda eletek
2018. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Csak akkor nincs sok esélyed új normális párra, ha dundi vagy.


A nőtöbblet tényleg hatalmas, de a magukat jól tartó nőkből kevés van már ilyenkor.


60as potens férfiak is vannak azért rendesen.


Ja és ebben a korosztályban nagyon nézelődnek a 60 körüli külföldi férfiak..


Szóval más lehetőséged van, ebben a korban még kellene kívánnia legalább 2 hetente a szexet.. nem a párod kora a gond.

2018. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attól,hogy ő nem akar válni te még elválhatsz😪
2018. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy ő semmit nem akar, az egy dolog.

Nem vagy köteles szex nélkül élni, csak mert ő évente kétszer nyúl hozzád. Teljesen egyszerű, mondd meg neki, hogy ez így nem megy. Szereted, de ez kevés. Vagy változik vagy te változtatsz. Pont.

2018. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

5-ös hogy te mekkora paraszt vagy! Veled tuti csak pénzért van nő, ha van egyáltalán. 47 éves nő vagyok, párom 51, nagyon is aktív a szexuális életünk. Te miért nézel le egy közel 50-es nőt? Nem hinném hogy te olyan szuper vagy. Én közel az 50-hez 10-et simán letagadhatok, jobb kondiban vagyok mint a fiatalok, edzek, sportolok.

Ne legyél már úgy eltelve magadtól mert szerintem nincs miért.

2018. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!