Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon csúnyán eszik. Hogy lehet ezt lekommunikálni? Egyáltalán van jogom olyat kérni, hogy egyen szebben?

Figyelt kérdés

Új barátom van pár hónapja. Alapvetően jól megvagyunk, de ezzel nem tudom mit kezdhetnék... A lényeg, hogy a párom (32 F) nagyon csúnyán eszik.

- ökölbe fogja a kanalat/villát

- a levest szürcsöli, csücsörítve szippantja fel a kanálból

- ha forró, nem várja meg míg kicsit kihűl, nem fújja, hanem szörcsögve felszippantgatja a kanálból

- főételnél szinte belehajol a tányérba, néha konkrétan a szájába kotorja az ételt a tányér széléről...


Mikor ilyenkor szólok, hogy szívesen adok kést, hogy azzal tudja a villára húzni az ételt és azt emelje a szájához akkor csak legyint, hogy jó ez így és a tányérba belehajolva a szájába kotorja az ételt.


Tényleg nagyon nem szép, ahogy eszik. Mit lehetne ezzel kezdeni? Egyáltalán tehetek olyat, hogy megpróbálom a szebb evésre unszolni? Ez olyan alap dolog... Ha valaki az én egyik ilyen alapszokásomba akarna beleszólni (hogy eszek, hogy járok, hogy öltözök...), biztos rosszul esne. De tényleg annyira csúnyán eszik...


2018. márc. 23. 19:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
22%
miért nem ehet szerencsétlen úgy, ahogy akar? omg
2018. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%

Fujj, még elolvasni is gusztustalan volt, nagyon megvizualizáltam a helyzetet :D

A Szépség és a Szörnyetegben a Szörnyeteg evett pont így, ő jutott eszembe :D

Na de aztán a szerelem őt is megváltoztatta 😂

2018. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Ezeket a nyomorultakat honnan szeditek? Es ha meg belejuk is futtok, mi a jo egnek egetitek magatokat veluk? :'D
2018. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%

Első. Szerintem a kultúra egyik alapja, hogy normális módon tudsz étkezni. Nem kell úgy mint egy királyi családban, de azért van egy határ. És te mutatkozni mernél egy ilyen emberrel egy étteremben, például? Mert szégyenteljes érzés.


Ez amúgy teljesen neveltetés függő, ha a szülő szart arra, hogy a gyerek megtanulja normálisan használni az evőeszközöket és normálisan enni, akkor sajnos ezen már valószínűleg nem fogsz tudni változtatni.

2018. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
25%

Es ilyenkor gondolkodok el azon....hogy oda a 25 evnyi tapasztalat, a “nem kovetem el tobbe ugyan azt a hibat” a humor a jo öltözet a jo beszed stb.

Es gondolkodom hogy miert nincs senkim. 😅

2018. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
41%

Porcelánfestőnél csináltass neki egy olyan tányért aminek a belsejében egy ehhez hasonló kép van.

[link]

2018. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Te egy 32 éves embert nem fogsz megváltoztatni már. Megszoksz, vagy megszöksz.
2018. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#5: Nekem is megfordul a fejemben ez az "ugyanazt a hibát követem el" dolog... Az előző barátom is csúnyán evett. Mondjuk a mostani azért lepipálja... Az exem csak szörcsögött. Ő sem tudott soha várni, míg kicsit kihűlt a kaja, hanem... tudjátok, a levegővétellel hűtötte a falatot, mikor a szájába tette meg mikor benne volt. És akkor ott lihegett meg jajgatott, hogy égeti a száját.

Minden pasi ilyen malac módon eszik? Vagy csak pechesen választottam az elmúlt években...?

Amúgy 29/N vagyok.

2018. márc. 23. 20:16
 9/27 A kérdező kommentje:

#2: Az a baj, nem vagyok benne biztos, hogy a szerelem megváltoztatná a barátom. Pedig frankón gondolkodom "etikett" órákon neki...


Az a baj, régóta szingli volt, mielőtt összejöttünk, nem kellett alkalmazkodnia senkihez eddig. És elég problémás családból jön, ahol inkább azzal voltak elfoglalva gyerekként, tinédzserként, hogy apa ne verje péppé anyát meg őt, így tényleg kicsit "elvadult" a párom.


De csak ezért nem szeretnék szakítani vele.

2018. márc. 23. 20:19
 10/27 anonim ***** válasza:
69%

Bárki megváltozhat az élete bármelyik szakában; anyukám pl 45 vagy 46 éves korában szokott le a cigizésről.


Először is próbáld meg megkérni. Egy normális ember nem sértődik meg azon, ha rávilágítanak egy rossz szokására. Ha minden jól megy, akkor próbál is változtatni ezen, viszont ha nem érdekli a dolog, akkor videózd le evés közben, és mutasd meg neki, hogy neked mit kell végigülnöd minden egyes étkezés során. Ha még ez sem győzi meg, akkor kezdj el te is szürcsölni, meg tányért nyalni, meg mindent, amit ő is csinál.

Ha ez sem jött be, és tényleg nem akarsz emiatt szakítani, akkor max egyetek külön helyiségben..?

2018. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!