Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a párotok messengeren flörtőlne más nőkkel?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy zavarna, ha már ott csinálja akkor az èletben sem szalasztana el egy lehetősèget.
2018. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen! Én mindig is utáltam,ha a barátnőim nem állìtották le az udvarlóikat." Csak jófej a srác,"" nem akarom megbántani". .szövegtől falra másztam
2018. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az is, meg, ha férfiakkal, akkor is.

31/f

2018. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem csak zavarna, hanem ZAVAR is. Az én exem flörtölgetett, de nem csak messengeren, aztán utána kiderült, hogy a kolléganőjével is űzi, ment a f**zfogdosás meg az ilyen fincsi dolgok. Nem éppen a szerelméről adja a tanújeleket a te párod. :D
2018. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Zavar és több is volt, mint messengeren való flörtölés, de megbocsátottam.
2018. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2es vagyok...elnéztem a kérdést bocsánat
2018. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze.


*flörtöl

2018. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Naná, hogy zavarna, ilyen hülye kérdést!
2018. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Elöszőr csak irógat,aztán találkoznak...majd ha szerencséd van akkor lelép. Ha nincs akkor évekig szorakozik veled,megaláz. Tapasztalat. Szóval még most nyisd ki neki az ajtót had menjen.Ha tisztel és szeret akkor nem csinálja...
2018. ápr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Engem teljes mértékben. Mit képzel, hogy van barátnője és más lányokkal flörtölget?
2018. ápr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!