Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Mit tanácsolhatok ezzel a fúival kapcsolatban?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Ő 21. Nekem volt már 2 hosszabb kapcsolatom neki -én vagyok az 1. minden téren. Én imádok ismerkedni barátkozni találkozni ismerőseimmel és új embereket megismerni fiu haverjaim is vannak. Ő viszont teljes mértékben be akar szabályozni. Nem szereti ha beszelgetek emberekkel de még lányokkal sem. Nem enged sehova. Ha egyedül elmegyek letol. Ha csak a boltba is megyek akkor leszid ha nem szóltam h oda megyek. Ha találkozom barátnőmmel akkor hazugnak nevez és rossz embernek. És azt vágja a fejemhez én milyen rossz vagyok hozzá és nem vagyok elég neki. Ellenőrit.. telefonom pénzem. Egy nap 100x megkérdi mit csinálok. Sokszor fotót kert mert nem hitte el igazat mondok. Mindennap együtt vagyunk 2 eve alig voltunk külön. Ha kérdezem mit akar tőlem ennyi a válasz hogy szeret. De semmi jövőkép család esküvő gyerekek. Semmi. Kerüli a témát folyton. Se a családját nem ismerem. Ő nem magyar. Muszlim.. hazudik nekem es egyszer csak eldob majd ? Vagy miért nem mondja soha mik a tervei velem? Olyan fiatal vagyok és félek kohásznál.

2018. ápr. 25. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Csajok: Miért szeretitek a gyökereket?

A helyedben az első esetnél leléptem volna.

2018. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Elég volt a feléig olvasni. Ilyen emberrel nem szabad kapcsolatban maradni.
2018. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Alig kapok levegőt. Megfulladok. De úgyérzem sarokba vagyok szorítva. Együtt is dolgozunk ráadásuk. Szeretem de ez sok. Nem lehet megneszelni túl szigorú. Most új lakasba költöztem vadidegennel fizetem felesbe egy
2018. ápr. 25. 18:55
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mazochista vagy, hogy ilyen kapcsolatban maradsz?
2018. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Felre irtam és a felet el se küldte. Bocsi szar a telo.

* nem lehet tőle megszabadulni. Kidobnám de ram van ragadva. Ha elhagyom új munka kell mert ugye együtt dolgozunk. De abba a lakasba amibe most koltoztem 2 honapja azt is ott kellene hagynom. Hogy kezdjem újra az életem? Egyedül nem megy

2018. ápr. 25. 19:02
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Ne hagyd, hogy ilyen szinten rád telepedjen! Sajnos a muszlimoknál ez tök átlagos dolog, olyan szintű bennük a hatalommánia a nők felett. Az én pasim is muszlim.


Egyszer amikor beteg voltam, kérte, hogy főzzek tojást köménnyel, mert az jót tesz. Mondtam, hogy nem, mert nem szeretem a tojást. Erre közölte, hogy addig ő nem szól hozzám, míg le nem fényképezem, ahogy eszem a tojást. Először azt hittem, csak viccel, de nem, tök komolyan gondolta... a telefont folyamatosan rám nyomta. Na elmész te a k**** a****ba. Letiltottam, majd rámírt egy másik alkalmazáson keresztül, akkor már jóval kisebb arccal. Persze nem értette - vagy nem akarta érteni, nekem ezzel mi bajom.


Tedd helyre, ne hagyd, hogy úgy parancsolgasson neked, mint a kutyának! Ha meg nem érti meg, akkor hagyd ott a francba, és keressen magának egy csadoros alamuszi nyuszit, aki majd úgy ugrál neki, ahogy ő fütyül. Én magunknak sem jósolok már túl nagy jövőt, szerelem meg jó szex ide vagy oda. Vannak olyan alapvető kulturális különbségek, amiket nagyon nehéz áthidalni,mert sajnos gyakori, hogy ők elvárják tőled a legnagyobb kompromisszumkészséget, cserébe ők nem tesznek semmit. De te változz meg teljesen. Na ne...


25N

2018. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
cuccolj át vhova..ilyen nyomival ne legyél sokáig..
2018. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj hogy félek attól hogy egyedül maradok. Elmarta a barátaimat ami az én hibam mert hagytam neki. 1-2 Van aki kitart így is mellettem de megvan a saját életük. Egyedül nehez lenne újrakezdenem barmot is. Ettől felek csak.
2018. ápr. 25. 19:28
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen ostoba vagy, hogy egy ilyen beteg farokra vesztegeted az idodet, akkor meg is erdemled.
2018. ápr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Az meg netto hulyeseg, hogy "o nem magyar. Muszlim.". Tobb tizezer magyar muszlim van, en magam pedig egy muszlim orszagban elek, es soha senkinel nem lattam, hogy beteg lenne a vallasa miatt. Ez egy kifogas, amivel a hozzad hasonlo lanyokat szoktak etetni, mert tisztaban vannak vele, hogy nem ismered az iszlambeli jogaidat mint no.
2018. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!