Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesztek ha a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek ha a párotoknak az egyik jó barátja elköltözik és elhívja így "utoljára" a párodat dumálgatni? (nem ennyi a sztori)

Figyelt kérdés

Megkéred őt hogy ne igyon mert hónap vége van és alig van pénze.(tényleg pár ezer forint csak) Ő azt mondja hogy oké nem fog inni. Erre hallod, higy a teraszon telefonon beszélnek, és arról beszélnek hogy mit igyanak majd? Miért kell ennyire semibe venni amit igér nekem???? Miért nem lehet pia nélkül elbúcsúzni? Persze ha én akarok menni iszogatni néha vele, akkor arra sosincs pénze. Annyira dühös lettem, hogy jobbnak lattam ha inkább most nem beszélek vele erről, csak miután hazavánszorong.


Ui.: szerencsére nagyon ritkán megy el 'iszogatni' másokkal. Szinte soha.



2018. ápr. 26. 11:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Dehogy akarom uralni. Szeretem és szeretnék vele közös jövőt de ehhez kell, hogy tudjon bánni a pénzel
2018. ápr. 26. 12:27
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon idegesített, mikor az exem beleszólt, hogy mire költöm el a saját fizetésem, miközben teljesen külön kasszán voltunk.

Ahogy olvasom a te párod sem rendszeresen megy inni, és veri el a fizut.

2018. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha közös kasszán lennénk, akkor itt olyan rend lenne hogy ihaj :D. Én ilyen vagyok."


De, te uralkodni akarsz rajta, megmondani, hogy mikor mire költheti a fizetését.

2018. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 iamaveryniceguy ***** válasza:
Engedd el ezt a dolgot. Ő nem úgy gondolkodik a pénzről, mint te. Nem is menne az együtt élés, ha elköltöznétek külön. Törődj bele, hogy nem ő életed párja.
2018. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13, na én pl ezért nem akarnék teljesen közös kasszán lenni senkivel sem. :D
2018. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a helyzetben ha a te anyagi helyzetedre nincs hatással az ő cselekvése és semmilyen előzetes ígéretet nem szeg meg vele akkor az nem a te dolgod és nem fair ilyet kérni tőle.


"Ő azt mondja hogy oké nem fog inni. Erre hallod, higy a teraszon telefonon beszélnek, és arról beszélnek hogy mit igyanak majd?"


Ettől függetlenül ez hazugság.


"Annyira dühös lettem, hogy jobbnak lattam ha inkább most nem beszélek vele erről, csak miután hazavánszorong. "


Szerintem várd meg míg kijózanodik, egyik oldalról nyilvánvaló, hogy egy részeg emberrel nem tudsz konstruktívan problémát megoldani, másik oldalról addig te is el tudod engedni a dühödet.Mikor a pulzus a "normál" tartomány felé emelkedik az nem beszélgetés, hanem vagdalkozás.


A helyes az lett volna, ha megmondja nyíltan, hogy "de, fogok inni", aztán te ezt vagy elfogadod vagy nem.

2018. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha a saját pénzéből költekezik, és csak nagyon ritkán izogat, akkor őszintén nem értem, mi bajod....
2018. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem egetrengető probléma. Engedd el!
2018. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!