Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érek egy férfi pénzével,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érek egy férfi pénzével, ha nem ő életem szerelme?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom, főként a pénz, együtt töltött idő és lehetőség hiánya miatt. Próbáltam meggyőzni, hogy semmi nem számít, de azt mondta naiv vagyok ha nem látom be, hogy egy kapcsolathoz és úgy általában mindenhez pénz kell. Baj volt, hogy nem tudunk elég időt együtt tölteni, és az elfogyott pénze miatt (különböző történéseknek köszönhetően) elmondása szerint nem tudott és ezután sem fog tudni nekem mindent megadni. Azt szeretné, hogy “boldog legyek és találják egy olyat, aki nála sokkal jobb.” Számomra ő volt a tökéletes és én is neki, de az élet túl sok akadályt tett a kapcsolatunk útjába, nem értem miért.. úgy érzem nem voltam elég megértő vele. Hibás voltam én is. Sokszor nem bírtam elviselni a hiányát és nem épp jól kommunikáltam felé... talán elmartam magamtól örökre ezzel és be kell érnem olyannal, amilyet ő akar nekem, de akit soha nem fogok úgy szeretni, mint őt?

Már késő. Attól félek hogy ilyen csak egyszer adódik az életben és ha ő már nem lehet az enyém, nem találok olyat, akit ténylegesen szeretni fogok és úgy mint őt.

Ma már egy olyan fiú/férfi akinek van pénze, azaz megengedheti hogy külön éljen, elmenjünk helyekre, esetleg még kocsija is van... az egy felfuvalkodott hólyag, sokat képzel magáról és azt hiszi bármit megtehet. Nem tudnék szeretni egy ilyen férfit, ezért félek hogy örökre egyedül maradok, ugyanis be kell látnom hogy bizonyos feltételek tényleg kellenek a kapcsolathoz, még akkor is ha én is dolgozom (egyelőre csak tanulok, egyetemen).

Szerintetek rosszul csináltam, hogy nem tudtam eltűrni minden problémát és ebből sok konfliktus volt? Más férfiak hogy kezelik az ilyen helyzeteket? Én rontottam el?



2018. ápr. 27. 15:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

#10

Felnőtt ember el tudja dönteni, hogy mit vállal be... Elég rosszul érintene, ha a párom akarná eldönteni helyettem, hogy nekem jó-e vele, meg akarok-e vele lenni... Akkor bármi probléma adódik, b...zuk ki a párunkat, mert úgy jobb lesz neki?

2018. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%

#11


Ja, mert sokkal jobb lenne az, ha szép lassan utálná meg, mert "már megint 1 hónapja nem voltunk sehol" meg "megint konzervbabra van csak pénz hóvégén..."

2018. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Nem voltunk kapcsolatban.

Ő mindig csak jeleket küldött, hogy benne lenne. Én meg emiatt nem viszonoztam.

Viszont éreztem, hogy mindketten nagyon szerelmesek vagyunk egymásba.

De ő sohasem kérdezte meg miért vagyok távolságtartó.


Így én azt is gondoltam, lehet nem is szeret igazán. De élőbe meg éreztem, amikor mellettem van, hogy igen.


Furák ezek az érzelmek.

2018. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

#12

De épp ez az, miért döntené el más helyette, hogy őt ez zavarja-e?

Nekünk van pénzünk rendesen, mégis legtöbbször olcsó kajákat eszünk, és ha elmegyünk valahova, az legtöbbször túrázgatás a környéken egy kétmegállós vonatjegy + 2 szendvics árából.

2018. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
42%

#14


Jó, de nem mindenki ilyen önjelölt aszkéta.

2018. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

#15

Nem, nem mindenki az. De mindenki el tudja dönteni, hogy akar-e az lenni. :)

2018. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

#16


Az a baj, hogy nem!


Sokan belemennek, "nem baj az" meg ilyenek aztán fél év koplalás és fázás után mégiscsak lelépnek mással és még áldozatnak is állítják be magukat.

2018. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

#17

Onnantól meg legyen az ő bajuk.

2018. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

#18


A partvonalról nagyon könnyű okoskodni, benne lenni már szarabb lehet.

2018. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

10. Köszönöm, hogy nem csak a felszínt látod :)


A többieknek: nehéz kerdes volt, nem tudom hogyan is várhattam gondolkodó válaszokat :) mindenestre akit érdekel, és ír üzenetet, annak szívesen leírom a körülményeket mert ide nem szeretném... de igen, benne volt az is hogy távkapcsolat, keveset voltunk együtt és azt mondta, hogy egyszerűen nem látja mikor jön rendbe az élete és csak azt szeretné, ha nekem ilyen fiatalon nem kellene ezt álélnem, és ő már jó ideje úgy érzi hogy csak kölcsönöket kér tőlem (nem pénzügyi hanem érzelmi értelemben) és már nem akar tartozni, és jó ideig nem tudja törleszteni sem és kevesebbnek is érezte magát nálam. Én ismerem őt, maximalista stb, ő ilyen. És mondta, hogy tudja hogy én nem szakitanék, mert azt mondanám hogy erős vagyok, kitartanék, de közben nem lennék mellette boldog.

2018. ápr. 27. 16:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!