Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érek egy férfi pénzével,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érek egy férfi pénzével, ha nem ő életem szerelme?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom, főként a pénz, együtt töltött idő és lehetőség hiánya miatt. Próbáltam meggyőzni, hogy semmi nem számít, de azt mondta naiv vagyok ha nem látom be, hogy egy kapcsolathoz és úgy általában mindenhez pénz kell. Baj volt, hogy nem tudunk elég időt együtt tölteni, és az elfogyott pénze miatt (különböző történéseknek köszönhetően) elmondása szerint nem tudott és ezután sem fog tudni nekem mindent megadni. Azt szeretné, hogy “boldog legyek és találják egy olyat, aki nála sokkal jobb.” Számomra ő volt a tökéletes és én is neki, de az élet túl sok akadályt tett a kapcsolatunk útjába, nem értem miért.. úgy érzem nem voltam elég megértő vele. Hibás voltam én is. Sokszor nem bírtam elviselni a hiányát és nem épp jól kommunikáltam felé... talán elmartam magamtól örökre ezzel és be kell érnem olyannal, amilyet ő akar nekem, de akit soha nem fogok úgy szeretni, mint őt?

Már késő. Attól félek hogy ilyen csak egyszer adódik az életben és ha ő már nem lehet az enyém, nem találok olyat, akit ténylegesen szeretni fogok és úgy mint őt.

Ma már egy olyan fiú/férfi akinek van pénze, azaz megengedheti hogy külön éljen, elmenjünk helyekre, esetleg még kocsija is van... az egy felfuvalkodott hólyag, sokat képzel magáról és azt hiszi bármit megtehet. Nem tudnék szeretni egy ilyen férfit, ezért félek hogy örökre egyedül maradok, ugyanis be kell látnom hogy bizonyos feltételek tényleg kellenek a kapcsolathoz, még akkor is ha én is dolgozom (egyelőre csak tanulok, egyetemen).

Szerintetek rosszul csináltam, hogy nem tudtam eltűrni minden problémát és ebből sok konfliktus volt? Más férfiak hogy kezelik az ilyen helyzeteket? Én rontottam el?



2018. ápr. 27. 15:23
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Szmütyi, én nem állítom be magam áldozatként. Nem veszekedtem soha amiatt hogy nem tudtunk helyekre menni. Volt idő amikor tudtunk és hiányoltam, de én bőven beertem a setálással is, ha vele lehettem. Őt zavarta csak, hogy nem tudja megadni azt amit szerinte meg kellene tudjon adni, mert neki 23 évesen az az elképzelése hogy már mindene meg kellene legyen.... -.-
2018. ápr. 27. 16:16
 22/33 anonim ***** válasza:
53%

#20

Falra tudok mászni ettől :D "Légyszi írjatok valami jótanácsot, de részleteket nem írok, mert akkor már túl értelmes lenne a kérdés" :D

Mindegy távkapcsolatnál lehet költözni (mi is távkapcsolattal kezdtük és bizony elég rossz volt, ma már együtt élünk)

Mindenre van megoldás, de a másik oldalon meg mindenre van kifogás is, úgyhogy persze, aki nem akar, annak nem kötelező változtatni. Nem kell semmit tenni egymásért, meg hogy működjön. De tényleg, semmi baj nincs ezzel, hogy kib..szátok egymást. Csak akkor minek utána nyígni, hogy így meg úgy tökéletesek voltatok egymásnak? Bullshit. Akivel tökéletesen összeillünk, azzal mindketten megteszünk mindent, hogy együtt lehessünk, em pedig szakítunk sz.ságok miatt.

2018. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
22. Talán sok volt a vita és már elment a kedve. Ezért kérdeztem hogy én rontottam el vagy egyébként is halálra volt ítélve? Nagyon sokáig küzdöttünk egyébként.
2018. ápr. 27. 16:19
 24/33 anonim ***** válasza:

Kissé sajnálnám, mert mifelénk azért nincs könnyű dolguk.


Véleményem? Mi lenne? Ez nem egy olyan dolog, amiről ők tehetnek, vagy változtathatnának rajta. És miért is kellene? Nem okoznak kárt senkinek.

2018. ápr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
És könyörgöm mit tegyen, ha már nincs pénze?? Miből költözzön ilyen albérlet árak mellett? Azt meg nem vállalom, hogy az én kis szobámba a szüleimhez, hogy a kapcsolatunknak annyi legyen
2018. ápr. 27. 16:21
 26/33 anonim ***** válasza:

#25

Most is laktok valahol, nem?

2018. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
55%
Én ilyen esetben egy képeslapot adnék és gratulálnék. Nem várnék ajándékot ilyen esetben. Mondjuk eleve baromságnak tartom az ilyet. Vagy vagyunk olyan viszonyban, hogy meghívom a vacsorára is, vagy ha nagyon szűk körben van, akkor nem hívom meg.
2018. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
66%
Elég naív vagy, hogy elhitted ezt a kamu szöveget. Komolyan létezik még ember, aki beveszi az ilyeneket? Ha valóban szeretne, akkor nem hagyott volna el, a többi már csak mese habbal. Írhatod nekünk, hogy ez bonyolult, nem ilyen egyszerű stb, de el kell, hogy keserítselek: ez pont ilyen egyszerű. Akit szeretünk, azt nem hagyjuk el, hanem kitartunk mellette. A barátodban nem volt annyi gerinc, hogy előálljon az igazsággal, helyette inkább kitalálta ezt a szép indokot. Jól rákente az anyagiakra a dolgot, te meg szépen elhitted, ahogyan azt kell. Nem fogod belátni, de át lettél verve, csak még a szerelemtől nem látod. Majd egyszer rájössz, hogy akit valóban szeretünk, azt nem hagyjuk el, mert nem tudnak egymás nélkül élni. A barátod tud nélküled élni ezek szerint és nem is érez már úgy irántad.
2018. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
De ha annyira tökéletesek voltatok egymásnak, min veszekedtetek? Komolyan érdekel... akárhogy csűröd-csavarod, nem szeret téged ez a fiú. Legalábbis nem eléggé. Félre kellene tennie az egoját, és engednie kellene, hogy segíts neki. Pl.vállalhatnál diákmunkát. Nyittok egy bankszámlát, ahova minden hónapban félretesztek pénzt a közös jövőtökre. Benne lenne a(z ex) barátod? És Te? Hajlandó lennél dolgozni?
2018. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Bár leirhatnék ide mindent, hogy értsétek... kár volt feltennem a kérdést.


Tudom, hogy szeret. Amikor elváltunk, sírt és ölelt. Aztán utána a villamoson hazafele összefutottunk és akkor is könnyes volt az arca és meggyötört.

2018. ápr. 27. 16:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!