Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti biztok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti biztok a párotok izlésében?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Minden téren. Mire gondolsz?
2018. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Etelek teren igen, ha fozni akar valamit es azt mondja, az ugy jo lesz, akkor elhiszem neki. Mas teren meg nem szoktam ra hagyatkozni, magamnak veszem a ruhaimat es a kiegeszitoimet es egyebeket, es o is maganak.
2018. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Remek izlese van mind etelek, mind ruhak, butorok teren, es igazabol mindig ugyanazt valasztjuk :D.
2018. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minthogy ugyanolyan, mint az enyém... Így kénytelen vagyok :D
2018. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 11:46



Ruha téren gondoltam.

2018. ápr. 28. 12:22
 6/8 A kérdező kommentje:

11:48


Ruha terén szerintem a pasiknak más az izlésük,mivel hogy ők inkább a szexuálisan izgató ruhákra mennek,de a csajok meg lehet túl gáznak tartják az ilyen ruhákat felvenni.

2018. ápr. 28. 12:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy sztereotíp világban így van, igen. A valóságban nem. Egyetlen férfit sem ismerek, aki prostinak öltöztetné a párját, inkább védelmezőbbek, visszafogottabbak.
2018. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6: hát, azért az én párom sosem kedvelte a közönséges nőket, akiknek folyton-folyvást kint van mindene. A hálószobában persze, de ott is ugyanígy azonos a véleményünk, mint az utcai viseletet illetően. Nem vagyok apáca vagy valami, de azért messze nem kihívó, mindenáron szexis viseletet tolok a hétköznapokban, amivel szerencsére a férjem is egyetért. Szóval, nekünk igenis megegyezik az ízlésünk, még ruhák terén is.
2018. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!