Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is rosszul esne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne ha a párotok így viselkedne?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon sok közös fotónk van, de nem raktam fel őket a facebookomra vagy instagrammra. Hanem mind a telefonomon van és rámentettem gépre (valamit pedig előhívattam azóta) Viszont a barátaimmal, vagy a tesóimmal készült képekből raktam fel a netre (meg a kutyámról) de én a páromról sosem szeretnék megosztani semmit, olyat meg végképp nem amin ketten vagyunk. Nem azért,mert szégyellem, csak szerintem nem tartozik senkire se a szerelmünk. Ő rakott fel rólunk képeket, de az ő..nem én. És tulajdonképpen eddig mindig megértette,hogy nem akarom ha az én személyes oldalamon közös képeink lennének..de aztán egyiknap ezt felhozta és teljesen kivolt akadva. Igazából más apróság miatt mérgelődött aztán elkezdett velem vitatkozni utána meg mindenbe belekötött és ezt is felhozta. Nagyon mérges volt és csúnyán beszélt. Azt mondta,hogy nem ismerem be magamnak,de szégyellem őt! Ez akkora hülyeség! És most sem érti meg,hogy egyszerűen csak nem érzek késztetést,hogy a párommal a bújos,mosolygós képeinket felrakjam. A barátom feltölti ott úgy is megy kommentbe a nyáladzás,meg a kedves szavak áradata..nekem az fura. Olyan magánügynek tartom ezeket. Ti szerintetek érthető amit akarok ezzel mondani? Vagy nektek is rosszul esne ez...?


N/24 F/27


2018. ápr. 16. 17:09
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
61%

Te beteg vagy.

Most mi van abba, hogy latjak, hogy te vele vagy. Semmi. Fordulj pszichologushoz.

Es valoban van benne gy kicsi apro igazsag, hogy bem vallalod fel szerintem.

2018. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
71%

ha a pároddal való közös fotók az intimitás belső köré t képezik számodra, akkor vajon a testvéreddel és közeli barátaiddal való képek miért nem?


hiszen ők is az erős kapcsolati kötéseidet, a privát szférádat jelentik.


általában, ki szerelmes és megelégedett, szívesen megmutatja, akárcsak szerényen, a boldogságát a világnak, és örömmel feltölt legalább 1 közös fotót.

2018. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
81%

Azt megértem, hogyha valaki kb. SEMMIT sem tölt fel. Vannak ilyen emberek, én sem raktam már fel képet évek óta. Se a barátaimmal, se a barátnőmmel. Közös van nála, megjelölt és az látható is az adatlapomon.

DE! Az elég gáz, hogy a barátaiddal és a tesóiddal lazán bevállalod a képet, a barátnőddel pedig nem. Mintha egy idegen emberként kezelnéd, aki semmit sem jelent. Egy egyszerű átkarolós kép pedig nem nyáladzás.

2018. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
73%
Szegény csávó
2018. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
87%
En is azt talalom gáznak, hogy mindenkivel raksz ki képet csak vele nem. Ebből jogosan szűrheti le hogy szégyelled.
2018. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
92%

Legalább egy közös fotó miatt nem dőlne még össze a világ.

Legfeljebb nem olvasod el a nyáladzó írásokat alatta.

Egyébként teljesen megértelek.Szerintem sem tartozik a netes világ elé a magánszféra, de Ennyi még azért beleférhet.

2018. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
78%
Kb annyit jelent még a kutyádra is büszkébb vagy mint rá!
2018. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
A barátaimmal vagy a testvéreimmel készült fotók nem bírnak olyan nagy jelentőséggel meg annak nincs nagy hűhója. Csak a barátom adatlapjából kiindulva. Ha ismerőssel,haverral készült kép akkor semmi extra. Aztán amikor feltol rólunk egy képet (csak egy sima ölelkezős vagy átkarolós képet) akkor mindenki írja a nyálas szöveget és ettől rosszul vagyok,főleg mikor az ő haverjai írják kommentben a hülyeségeket. Persze kedves szavak,meg vicc,de ezeket nem tudom értékelni. Személyesen nagyon jól esik,ha valaki örül kettőnknek vagy szeretettel néznek a barátomra, egyáltalán nem szégyellem őt és büszke vagyok rá. De netre nem raknék fel képet soha!
2018. ápr. 16. 17:24
 9/47 A kérdező kommentje:
Nekem a kapcsolatunk a legfontosabb és azt teljesen magánügynek tartom. Senkire semmi nem tartozna. Az sem ha elmentünk moziba vagy voltunk tavaly Egerben. Most csak mondtam valamit. Én személyesen mindig mesélek egy két barátomnak vagy a szüleimnek a páromról,a kapcsolatomról. Mondtam azt is a barátomnak,hogy másokkal azért töltök fel fotót mert azt nem tartom annyira személyesnek.
2018. ápr. 16. 17:27
 10/47 anonim ***** válasza:
67%
Egy kép felér 1000 dicsérő szóval.
2018. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!