Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel hozhatnám helyre a dolgot? :S

Figyelt kérdés

A következő a helyzet. Egy buliban az exbarátnőm is jelen volt. Az egyik osztálytársa bejött abba a szobába ahol voltam. Egy szobában maradtunk ketten, elkezdtünk beszélgetni nevetgélni. Aztán egyre közelebb jött hozzám.(Kanapén) És ölelgetni kezdett. Najó gondoltam, ebben még nincs semmi extra. Aztán megcsókolt és szinte leerőszakolt fekvésbe. xD Én felülkerekedtem és csak néztem. Aztán elment a csaj. Én is hazamentem. Másnap pedig mentem oda a barátnőmhöz, hogy a napi láwot megejtsük. nem azért mert, nem szeretem. Szeretem nagyon is. Ő meg mondta, hogy hagyjam békén, mert hallotta mit csináltam tegnap este a Kittivel. Mindenki előtt faképnél hagyott és odajött a barátom, hogy mi van szakítottunk? Erre a barátnőm sírva elrohant.


Nem veszi fel a telefont, nem nyitja ki az ajtót. Mit csináljak? Msn-en fent van de nem ír vissza :S


2010. jún. 13. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem próbálkozz visszaszerezni....Mert megértem a barátnődet, még ha nem is te akartad, hanem az exed..Azért gondolj bele milyen érzés lehet :S Küldj neki virágot a házukba vagy próbáld elérni...Bár lehet, hogy amíg nem akar veled beszélni, addig hagyd lenyugodni. Írj neki msnen, hogy tudod, hogy nagyon rosszul esett ez neki, de nem akartad megbántani, és hogy mennyire szereted. írd meg azt is, hogy nem fogod zaklatni, csak próbálod kibékíteni. aztán ha végre eléred, akkor persze teperj mint állat és kérj bocsánatot...bizonyíts...vegyél neki apró kis ajándékokat, és ha nem hisz neked, akkor írj egy levelet neki,amiben minden érzésedet leírod.:) hátha ezt komolyabban veszi majd.
2010. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tekintetbe véve, hogy csak ketten voltatok a szobában, van 1 tippem, h kinek járt a szája. Következésképp Kittike egy büdös kis k*rva, aki szét akarta b@szni a kapcsolatotokat.


De már megbocsáss, gyakorlatilag a Kitti szava van a tieddel szemben, nem? Szóval hogy lehetsz ilyen hülye? Le kell tagadni mindent, vagy annyit elismerni, hogy a Kitti rádmászott, erőszakkal lesmárolt, de SEMMI nem történt. Te nem is igazán érted, h mit akart, és le is rugdostad magadról... Nyugodtan mondhatod, hogy le kellett lökni magadról, és te le is lökted, ha nem így volt, ugyan ki tudhatja?

2010. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lett volna eszed, megdugtad volna a kittit.
2010. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó -.-"


Szerintem őt kevesen dugnák meg akiknek van egy kis eszük is...

2010. jún. 14. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!