Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem enged be az életében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem enged be az életében?

Figyelt kérdés
33 éves nő vagyok, egyedül élek egy albérletben. 3 hónapja van egy kapcsolatom egy 36 éves pasival aki a szüleivel lakik. Állítólag hosszabb időre még nem költözött el otthonról, a megismerkedésünk elején adta fel az albérletét mivel anyukája szerint minek fizesse ha úgyis egyedül van. Mindig hozzám jön, hetente 3-4 éjszakát itt alszik. Azonban engem még soha nem vitt magához. Nem akar bemutatni azt sem tudom Pesten belül hol lakik.Hétvégente rendszeresen valami családi program van náluk( házassági évforduló, húsvétkor is családi összejövetel mind a két nap). Engem ezekre soha nem hív nem vállal fel. Beszéltem már neki erről és szerinte ez huszadrangú mivel az a fontos hogy 2 ember hogyan érzi magát egymással. Én meg úgy gondolom ha én beengedtem az életembe kulcsot kapott akkor jön amikor akar talán jogos hogy ne hagyjon itt ha neki családi programja van. Az nagyon rosszul esett hogy húsvétkor mindkét nap dolga volt otthon. Szerintetek én gondolom rosszul?

2018. ápr. 29. 08:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/129 anonim ***** válasza:
92%
Nem gondolod rosszul egyáltalán. Furcsa nekem ez a titkolózás a részéről, bár az is lehet hogy csak szégyelli a szüleit, vagy ahogy ők élnek. Bár az is lehet hogy egy furcsa gondolkodású (kicsit zizis) emberrel van dolgod. Bár azon se lepődnék meg, ha melletted családja lenne, számtalan ilyen esetet hallani.
2018. ápr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/129 anonim ***** válasza:
93%
3 hónap? az elég rövid idő -
2018. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/129 A kérdező kommentje:
Igazából az bánt hogy úgy érzem nem vállal fel.Utcán megfogja a kezem de csókot pl nem ad nyílvánosan. Elég zárkózott típus pl 2 hónap után mert nappal levetkőzni előttem. És zavaró hogy sokszor elmegy nem tölt velem időt mert otthon jelenése van.
2018. ápr. 29. 08:50
 4/129 anonim ***** válasza:
93%

Hát bizony megakadt a szemem azon, hogy írod hogy 36 éves, anyukája javaslatára visszaköltözött a szülökhöz mert minek fizesse az albit, ha egyedül van... Nem semmi.

Egy nagy gyerek ez a pasi, nem?


3 hónap relatív nem sok idő. Én biztos nem adnék senkinek ennyi után kulcsot...


Nekem is volt hasonló kapcsolatom, ahol a pasas rendszeresen jött hozzám, de ő maga sose hívott el hozzájuk. Ott az volt a "baj", hogy szégyellte hozzám képest hogyan él, milyen körülmények között. Holott én se élek nagy lábon, de hozzá képest jobb volt a helyzet. Nem lehet hogy ilyen dolog van a háttérben?

2018. ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/129 anonim ***** válasza:
75%

3 hónap utàn kulcsot adni valakinek, aki ennyire semmibe vesz, eléggé kétségbeesett húzás.

Tudom, ketyeg az óràd, de keresd elő az önbecsülésed, különben jössz még ide sok kérdést kiírni😂

2018. ápr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/129 anonim ***** válasza:
92%
3 hónap után ugyan minek kellene bemutatnia a családjának?
2018. ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/129 A kérdező kommentje:
Nem a bemutatás a lényeg hanem az hogy nem tudok semmit az életéről. Ha külön élne én sem erőltetném a szülőkkel való találkozást. De pl honnan tudjam nem e kétgyerekes apuka pl?
2018. ápr. 29. 09:00
 8/129 anonim ***** válasza:
91%

6: Viszonozni illik a meghívást. Ha valakinél eltöltök 2x fél napot, akkor igencsak kellene már késztetést éreznem arra, hogy legközelebb én hívjam meg őt magamhoz!

Egyébként is az udvarló férfinek illik elsőként-másodikként megvendégelnie magánál a nőt, nem pedig fordítva, hogy a nő főzzön-mosson-dolgozzon rá, szolgálja ki...

2018. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/129 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem mit szeretnél. 3 hónap semmi, nem kell hogy bemutasson otthon, hogy családi eseményekre vigyen, hogy haza vigyen az anyjához
2018. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/129 anonim ***** válasza:
90%

8!


A férfi otthon el, a kerdezok meg egyedul.

2018. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!