Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem vele. Ugye jogos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem vele. Ugye jogos?

Figyelt kérdés

Párom szinte minden héten legalabb egyszer találkozik a haverjaival, vagy úgy hogy én is megyek, vagy egyedül. Nagyon ritka ha nincs valami tarsasagi program a hétvégén. Most a hosszú hétvégén megbeszéltük hogy ő nem megy sehova, ketten leszünk. Mindenfélét csinálunk.

Erre mit csinál? Ma este közli hogy őt hivta valami haverja es hogy elmenne, de tudja hogy megbeszéltük hogy nem megy. Erre en persze kiakadtam. Mi a tökömnek mondja ezt? Nyilván tudja hogy nem fog tetszeni, mivel megbeszeltunk valamit. Direkt bűntudatot akar bennem kelteni ezzel.

Persze en merges lettem, utana elkezdi hogy o nem csinalhat azt amit akar, meg hianyoznak a barátai... Kb. Csütörtökön vagy pénteken legkésőbb tudott volna velük talalkozni...

Ez nek rosszul esett nagyon. Tök szép vidám boldog hétvégenk volt es ezzel most el rontotta az egészet....


2018. ápr. 30. 19:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Jogos.
2018. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, mostmar akkor menjen.. Ne en legyek a szemét...

De nem. O nem akar..

Szerinte csak.azt kellett volna mondanom hogy legyszi maradj itthon. De engem bánt az is hogy direkt felteszi a kerdest, pedig tisztában van vele hogy rosszul fog esni.

Most két külön szobában vagyunk

.. Gondolom megerte neki...

2018. ápr. 30. 19:18
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Manipulálásban tökéletes a kedves barátod.
2018. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Minek igy beszabalyozni egymast? Csak felesleges feszultseget generaltok egymasnak.
2018. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mert én néha vágyom arra hogy egy hétvégét kettesben töltsünk. Ő meg arra hogy haverokkal legyen. A kapcsolat kompromisszumokon alapul. Szerintem.
2018. ápr. 30. 19:28
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Ér annyit ez a hülyeség, hogy ezzel elrontsátok a hétvégét? Menj át szépen a barátod szobájába és találjatok ki egy mindenkinek elfogadható verziót. Aztán lapozzatok, és érezzétek jól magatokat. Szerintem azt akarta a barátod, hogy lássad, milyen fontos vagy neki. Mehetne a haverokkal is, de inkább veled van. Nagyon bután jött ki, de ez van, lépjetek túl rajta.
2018. ápr. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem igaz. El akart menni, annak ellenére hogy tudta hogy én nem akarom. Nagyon jól ismerem már hogy tudjam mit akar. Es itt nem én vagyok akinek bocsánatot kéne kérnie.
2018. ápr. 30. 19:35
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Akkor meg inkabb abba gondolj bele hogy minek vagy egy olyan emberrel, akinek veszekedni kell az idejen, hogy eszebe jusson veled tolteni, es kituntetest var, hogy egyszer az eletben teged valasztott a haverok helyett.
2018. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Alapvetően ha te nem bírod az állandó társasági programokat, miért erőlteted vele a kapcsolatot? Én speciel utálnék minden egyes hétvégén menni valahová, ha volna párom, akivel együtt lehetne lenni kettesben.

Heti 1-2 alkalommal ha összefut a barátaival, az tök oké, de ha állandóan menni akar, te meg nem, akkor alapvetően nem illettek össze.

2018. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De általában nem bánom és megyek en is. Vagy menjen egyedül. Itthon tök jól elvagyok. Csak néha szeretnék vele kettesben tölteni hétvégét.
2018. ápr. 30. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!