Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy nagyon tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Szóval... khöm ez hosszú lesz!


Jó ha tudjátok elég romantikus típus vagyok.

Egy srác lassan 4 éve tetszik nekem, de neki is és nekem is volt közbe párunk. Elég jóban vagyunk, szokásunk hülyülni együtt meg ilyenek, de mikor egyszer mondta, hogy szeret /nem baráti szeretet/ az megdobbantotta egy kicsit a szívem, ezek után meg beindult az agyam és a szívem is mindig gyorsabban vert mikor a közelemben volt. Ez meg odáig fajult, hogy csak rá gondoltam, szinte mindig!

Most meg együtt táncolunk /tudniillik táncsuliba járunk/ és pont vele táncolok ... pedig sorsoltuk a párokat=^^=

A próbákon sokkal jobban szédülök pörgéskor és a múltkor meg furán egymásnak estünk és ott ütköztünk egymásnak XD.

Meg azt mondták páran, hogy elég furán viselkedik mikor a közelemben van ... nekem meg totál ellenszenves az, hogy én valljam be neki, hogy szeretem, mert én lány vagyok és nagyon fura lenne, sztem ...


SZÓVAL!!! Szerintetek

ÉN LÉPJEK?? VAGY VÁRJAK MÉG RÁ, hogy Ő LÉPJEN először???


SEGÍTSETEEEK!!!


2010. jún. 13. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

1: tényleg hosszú és ezért valóban nem érdekel.

2: ezeknél az elmondós dolgoknál kisebb problémád sose lesz az életben, ez annyira semmi, hogy el nem tudod képzelni

3: ne mástól várd, hogy megoldja a problémáidat.

2010. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd meg, hogy ő lépjen, mert lehet sose fog. Meg ha azt nézzük, mikor azt mondta, szeret, már lépett. Adj neki jeleket, de ne ronts rá azzal hogy "szeretlek". Old meg ügyesen, hisz lány vagy.
2010. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hiszen ő már bevallotta neked, hogy szeret. Ezzel mi a gond? Ne légy gyáva és mond meg neki te mit érzel. Egyértelmű, hogy egymásra vagytok kattanva.
2010. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
így van, ő már bevallotta...egyértelmű, hogy összejöttök, valdd be neki te és és legyetek boldogok:)
2010. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!