Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellenőrizgetni akar a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenőrizgetni akar a barátom az exem miatt?

Figyelt kérdés

Az exemmel anno egy munkahelyen dolgoztunk. Szakítás után pár hónap múlva ő külföldre ment. Már nem láttam 4 éve. Én a barátommal 2 éve vagyok együtt. Az exemmel szintén 2 évet voltam együtt.

Most hazajött az exem és ugyan ide jött vissza melózni. Mi nem haragban váltunk el, semmi megcsalás nem volt, vagy félreértések, csak időközben kiderült,hogy túlságosan különbözünk így igazából nem volt harag köztünk. Nem utálom őt. Amióta visszajött folyamatosan keresné a társaságomat munka után. Az első alkalom során mondtam,hogy oké persze nagyon szívesen beszélgetek vele max barátilag,de előtte szeretnék a párommal beszélni. Én így is tettem szóval addíg nem csináltam semmit. A párom nem fogadta jól, elég volt annyit kimondani,hogy 'ex'. Pedig én ismerem mind három exét kettőt személyesen valakivel többször is összefutunk,mert a párommal sokat megyünk baráti társasággal ide oda,étterembe,házi bulikra,most majd kerti partit akarunk csinálni. Szóval engem nem zavarnak az ő exei akikkel ilyenkor szokott dumálni,de hát mindenki mással is a barátainkkal és egyáltalán nem zavar bízom benne. Na mindegy én ennek ellenére elfogadtam,hogy ő azt mondta neki ez nem tetszik, nem örül ennek, kérdezősködött. Láttam hogy zavarban van és még felhergelte magát kicsit. Ezért nem beszéltem semmit az exemmel. Annyi,hogy ismét egy helyen dolgozunk. De a barátom folyton erre utaló megjegyzéseket tesz,kérdezi,hogy na mi volt ma a melóban? Oké máskor is megkérdezi,de nagyon átlátszó a viselkedése. És ellenőrizget is szerintem. Mert azóta milliószor felajánlotta,hogy elvisz kocsival melóba,de mondtam nem kell,neki csak kerülő lenne a munkahelyére. Persze ez neki nem akadály,mert munka után többször is megcsörgetett már,hogy úton van felém bla bla. Most vagy leskelődni akar lebuktatni vagy az időmet lekötni,hogy ne legyek mással? Nem tudom,de k----ttul irritál ez a viselkedés és megutáltattja magát. Egy szót nem szóltam az exemhez. Nem is érdekel,le---om. Én csak korrekt akartam lenni meg őszínte. Ezzel meg pont az ellenkezőjét értem el? Csak mert szerintem nem bízik bennem a barátom. És én most látom ennek először jelét. Nem vagyok hajlandó felhozni ezt a témát,mert úgy érzem felesleges és ebből én jönnék ki rosszul. Szóval mit lehetne ilyenkor tenni,hogy abba hagyjta ezt? Mármint ha mondanék is neki valamit..hogyan tálaljam,hogy ne legyen megint feszültség ismét? Ez az egész olyan kínos számomra. Ráadásul egy gyerekkori "szerelem" volt csak. Tök régen volt. Ah f----om kivan azzal ahogy viselkedik. Ez nem imponáló hanem idegesítő.


L/24 F/29


2018. máj. 2. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Hogy mit lehet tenni? Leülni MEGBESZÉLNI, mint a felnőttek!
2018. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 swagolasz ***** válasza:
Szomi :(
2018. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Exekkel miért kell barátkozni? Ezt nem értem. Az se normális aki az exével barátságot ápol.
2018. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!