Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nagyon zavar!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon zavar!

Figyelt kérdés

az van hogy a párommal már 4éve együtt vagyunk és 2éve élettársak.és szokott inni 1-1sört.

de most már mindennap iszik de be is rúg!és nagyon zavar,mindig ideges leszek tőle.(én nem iszom)és már mondtam neki hogy ne csinálja ezt mert alkoholista lesz belőe:S de mondja hogy áá de hogy meg ilyenek és mondtam azt is hogy elhagyom ha nem változtat.és lesza*ja:S

de mikor nem iszik akkor normális nagyon

mit csináljak hogy ne igyon vagy már azt se tudom hogy mi legyen:S:S:S de elhagyni nem akarom.

segítsetek:)


2010. jún. 13. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj a dolgok mögé nézni.Eddig nem nagyon ivott,most rendszeresen miért lehet?mi lehet a kiváltó ok?4 év alatt biztosan jól kommunikáltok egymással.Ülj le vele nyugodtan és finoman vezesd rá a témára majd próbáld kipuhatolni mi az ivás oka és próbáljatok megoldást keresni.Fegyegetéssal nem mégy semmire!soksikert!
2010. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

máár leültem vele hogy miért van ez de azt mondta hogy néha befordul a gondjai miatt.most nincs baja csak nyár van meg meleg és ugy issza a sört mint a vizet.

de én meg utálom ha valaki ilyen.a másik fö bajom hogy mikor iszik nem foglalkozik magával(nem fürdik nem borotválkozik)

2010. jún. 13. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mindennap iszik, és mindennap részeg, akkor már most alkoholista!Azt mondja, nem érdekli, ha elhagyod, nem fürdik, nem törődik magával sem. Próbáld ki, egy időre hagyd magára. Ha nem változik, nincs miben reménykedned. Vagy végleg elhagyod, vagy leéled az életed egy alkoholistával. De azért gondolj a meglévő, vagy leendő gyerekeidre is!
2010. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem az a meglátásom,hogy ez idővel csak rosszabbodni fog,és ha már most ilyen,később egyenesen elviselhetetlen lesz!Hidd el,tapasztaltam!Volt olyan,hogy részegen jött ki elém a buszra egyik volt barátom,s amikor megkértem,többet ilyet ne csináljon,még neki állt feljebb,és csak rosszabb lett!Az ilyeneknek nem szabad esélyt adni.
2010. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Döntéshelyzet elé kell állítani. Elmondod neki szépen:

"Figyelj, xy, nagyon szeretlek, de el kell mondanom, hogy nagyon nem tetszik, amit csinálsz. Igénytelen vagy, nem fürdesz, sokat iszol, és rohadtul zavar, amikor nap mint nap berúgsz. Lehet, hogy nem látod előre, de igenis ez az út az alkoholizmus és a züllés felé megy. Ha nem akarod megbeszélni velem a problémáidat, hát legyen. Ha nem tisztelsz meg ezzel, nekem sem kellesz. Én figyelek rád, de te, ha sokat iszol, le se sz.rsz engem. Ha azt akarod, hogy kettőnknek legyen jövője, sürgősen változtass. Ha két hónapon belül nem változik a helyzet, két hónap múlva nem leszek itt. És lesz.rom, hogy mi lesz veled."


Szerintem azért mondta azt, hogy lesz.rja, ha elhagyod, mert nem tisztel. Tudja, hogy hiába mondod, úgyse mered megcsinálni. Meg kell neki mutatni, hogy meg mered csinálni. Ha semmibe vesz téged, akkor te is semmibe veszed őt.

2010. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a kérdéseket:) arra gondoltam ha venni akkar piát akkor megmondom neki hogy nem alszok otthon hátha sierül
2010. jún. 13. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg pláne az lesz az első dolga, hogy berúg, mint az istennyila :-D
2010. jún. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!