Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválasztható egymástól?

Figyelt kérdés
Elválasztható egymástól a szex és az érzelmek? A férfiak tudnak csak szexelni érzelemmentesen? És a nők, nekik ez nem megy?
2010. jún. 13. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én tudok szexelni érzelementesen

23/f

2010. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem megy az érzelem nélküli szex.Ez indit be,mert érzek iránta.24L
2010. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szeritem a nők is tudnak érzelem nélkül szexelni.. nem mindegyik, de sokan. a pasik meg..... :)
2010. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindkét nemnél vannak, akik igen és vannak, akik nem. Csak az ilyen nők ezt nem hangoztatják, míg a férfiaknál ez a macsóság egyik jele is lehet, amire buknak a tizenéves kis 3,14csák (valaki huszonévesen is ott tart) és ezért lehet az a téves eszme, hogy a férfiak teljesen külön tudják választani az érzelmeket és a szexet.


(Bár, egy kicsit hozzájárul az is, hogy a nőknek általában sokkal fontosabbak az érzelmek...)

2010. jún. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

el lehet választani, csak nem sok értelme van (legalábbis számomra. )

ha szerelem van nekem természetes hogy van szex, az érzelemmentes "dugás" pedig önkielégítés partnerrel, kiégettnek érzem magam tőle és más szinten se érték. 20l

2010. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!