Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok bízni benne, bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok bízni benne, bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

távkapcsolatban vagyunk a barátommal, és az elején hazudott nekem 1x,illetve egyről tudok, aztán ki tudja...

egész éjjel nem válaszolt az üzeneteimre, mondván hogy rossz napja volt,és nem akart veszekedni, aztán kiderült, hogy egy koncertre ment, lebuktattam, aztán csak hazudott de végül bevallotta mert nem volt más lehetősége, egyértelmű volt a szitu.


azóta olyan dolgokon veszekszünk, hogy pl írok neki este, elalszik, nem válaszol, de másnap mikor bekapcsolja a telefonját nem az az első neki hogy visszaírjon, mikor látta, hogy kerestem, hanem online de nem nyitja meg az üzeneteimet.

megkérdeztem tőle hogy ez normális e? azt mondta hogy munka miatt online de ha tud úgyis visszaír és még ő volt felháborodva mert nem bízok benne. talán ha nem játszotta volna el a bizalmamat akkor bíznék.


ti mit gondoltok? én vagyok a sárkány tényleg vagy ő adja elő furán?

27/N


2018. máj. 3. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Mind a kettő.
2018. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha fontos lennél neki, akkor nem így viselkedne.
2018. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagy sárkány, csak igényled a törődést, ami valljuk be egy párkapcsolat alapvető célja lenne. Tőle nem kapod meg, sőt még hazudott is, így nem tudom, miért pazarlod rá az idődet egyáltalán.
2018. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek a #2-el. Saját tapasztalatból mondom h sztem nem vagy neki fontos. Gondolkodj el azon, hogy fordított esetben, te hogyha szereted tudnád ezt csinálni? Akit szeretsz, arra figyelsz, próbálsz vele minnél több időt tölteni, meg nem hazudgálsz neki. Nem is értem hogy miért nem lehetett őszintén elmondania hogy kost figyelj koncerten leszek, bulizok egyet, és majd írok ha hazaértem...
2018. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeretnéd őt, akkor nem ilyen stílusban írnál róla.
2018. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Egy folyamatosan hazudó emberben ugyan miért kellene megbízni? És 27 évesen távkapcsolat... mégis mit vársz ettől az egésztől?
2018. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Semmi okod nincs, hogy bízz benne. Eleve távkapcsolat, ami nagyobb bizalmat kíván. Hazudott is, és nem is tesz semmit, hogy jobban bízz benne, hisz kb letojja a fejed.

De te is sárkány vagy, mert állandóan veszekszel vele, ahelyett, hogy véget vetnél ennek a bohóckodásnak. Mégis mi ertelme ennek a kapcsolatnak? Eleve távkapcsolat, de még igy sem kapsz tőle semmi törődést, figyelmet, állandó veszekedés az egész.

2018. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez a kapcsolat sajnos nem fog már sokáig tartani. Pont azért, mert eljátszotta a bizalmadat, innenstöl csak elkezd járni az ember agya minden apróságon,amiböl jönnek a veszekedések. Nekem is volt távkapcsolatom, nekem is elveszett a bizalmam egyéb okok miatt. Csak nálam az volt a baj, hogy örülten szerelmes voltam,...és vagyok..tett rengeteget a párom azért, hogy ujra bizhassak benne.
2018. máj. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!