Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Párom tipikus "rendes" férfi, figyelmes, apró ajándékok, föz, ágyba hozza a reggelit, ebédelni visz, meglepi anyukámat, imádják a barátaim: minden szuper lenne, és itt a bökkenö. Sokszor érzem úgy, hogy ez nem kifejezetten nekem szól. Ö ilyen, bárki mással, aki a párja lenne igy viselkedne (mondta is, hogy bármilyen párja lenne, jól ellennének). A szenvedêly szerintem hiányzik, szeretjük egymást, de 0 szenvedéllyel. Összebújunk, szexelünk. ennyi. Szerinte felesleges a szenvedély, ha szeretjük egymást. Gyakran dolgozunk felváltva: én magamnak írom a beosztásom, gyakran megkérdezem, melyik nap legyek otthon, hogy csináljunk valamit, de általában lusta ránézni a beosztására ("nem tudok előre tervezni, honnan tudnám a jövő hetem.. vegyél ki két napot, aztán meglátjuk") - gyakran így kerüljük egymást, akkor meg azt mondja, hogy ez rossz, így nehéz, nincs időnk egymásra, de nem a mi hibánk, hisz dolgozunk. Többször mérges voltam emiatt, hisz nem rajtam múlt, ilyenkor megvetően elrendezi annyival, hogy: "ne akadj már ki azon, hogy dolgozunk". Én szenvedélyes típus vagyok, harcolok valakiért, kiakadok, ha nem tetszik valami akkor kimondom, ha örülök ugrálok és nevetgélek, imádom a békülőszexet és szerintem a hullámvölgyek viszik előrébb a kapcsolatokat, minden "rosszabb" szakaszból tanulunk és erőt merítünk. Ő teljesen más: utálja a nézeteltérést, bárhogy van, neki jó. Olyan, mint egy stagnàló vonal: jó, de túl állandó: ha nincs mélypont, nincs jobb időszak se. Gyakran rettenetesen frusztrál, rosszul esik, hogy bárhogy van, neki jó, hogy nem tesz azért, hogy az a szabadnap igenis tartalmas legyen, utána meg megjegyzi, hogy milyen rossz ez így, stb.

Ha szeretek valakit, tûzbe teszem érte a kezem, megoldom, hogy időnk legyen egymásra, ha mérges vagyok hamar kiabálok, vagy sírok, de a pozitív érzéseimet is pont ugyanilyen intenzíven élem meg, ő pedig minden, csak nem ilyen. Eddigi kapcsolataim mindig ilyenek voltak: veszekedés, kibékülés, nagy láng, stb. Így volt 7 éves kapcsolatom is. Most 3 éve vagyunk együtt, de sokszor hiányzik, hogy valakiből erős érzelmeket váltsak ki. Tudom, hogy ő a tökéletes pasi, és rettentő szerencsés vagyok, de nekem hiányzik az a plusz. Mit csináljak? Dobjan el azt, amiről mások csak álmodoznak? Tudom, hogy ilyen rendes, figyelmes párt soha többé nem talàlok.

De motoszkál bennem, hogy olyan "semmilyen". számomra ez olyan, mintha nem szeretne igazán, csak lennék neki. Túlreagálom? Vagy csak túl mások vagyunk? Ő passzív, én meg "túl sok". Sokszor érzem magam elhanyagolva, főleg mik


2018. jan. 23. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ti szimplan nem illetek ossze. Ez nem hibak kerdese.
2018. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Lehet, hogy benned van a hiba. De csak azért mert én is ilyen vagyok. Hiába szeret valaki nagyon, én azt akarom, hogy jobban szeressenek, de inkább ahogyan mondtad, szenvedélyesebben. Nekem a közös program sem lenne fontos.


Hány éves vagy? Nem tudom, szerintem annyira nem éri meg eldobni egy jól működő kapcsolatot.

2018. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

véletlenül nyomtam rá a küldésre, szóval:

főleg, mikor váltjuk egymást munkába. Nem tudom reálisan megítélni:

-jó dolgomban nem tudom értékelni, és tanuljam meg szeretni a "jót"?

-vagy túl mások vagyunk, és a szeretet ellenére sosem lehetnénk így tényleg boldogok? Szerintem ő is "túl soknak" tart. Lépni kéne?


A szex is változó, bár egyre kevesebb, 1-2 hetente. Úgy érzem, inkább csak "biológiai szükségletböl" csináljuk: pedig imádnám, ha néha egymásnak esnénk. Nem érti, szerinte ez is jó így. Vagy érti, csak kerüli a "nem egyetértést". Nem tudom. Már semmit se. Néha úgy érzem, jó így, sokszor meg csak ostromolom magam, hogy biztos nem vagyok elég ilyen, elég olyan, mièrt nem figyel rám.

2018. jan. 23. 13:34
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem értékelned kellene hogy ilyen rendes. Nem tartom ezt akkora hibának hogy váltani kelljen miatta.

Ennél ezerszer rosszabb körülmények között élnek nők...

2018. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én 25/L, ö 28/F. Nem akarom öt se "bántani", én egyre inkább úgy èrzem, hogy nem ért meg, nem veszi figyelembe a szükségleteimet (testi/lelki), ö pedig szerintem nem èrti, hogy "mintapasi" létère mi a gondom ("megkapsz mindent, nem elég? mégis ezen kívül mit tudnék még adni? Én ezt nem értem, sajnálom ha ez se elég") -kevesebb is elég lenne, nem igénylem, hogy tökéletes mintaférfi legyen; de igenis érezni akarom, hogy én vagyok a "ride or die" számára.
2018. jan. 23. 13:41
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hááát... szerintem naiv dolog azt hinni, hogy mással ne lenne boldog vagy más ne lenne jó neki (tehát hogy baj, hogy mással is ilyen lenne). Most képzeld el ha meg se születtél volna szerinted szingliként halna meg? De ez a gondolat játék igaz minden emberre. Szóval nem kell annyira hajszolni a különlegességet.


Másfelől kit érdekel milyen "rendes" meg "főnyeremény" általános szemszögből, ha neked nem az, akkor nem az és kész. Azért érthető is a szenvedély vágy szóval nem te vagy a telhetetlen csak másra vágysz. Adj neki hangot, de konkrétan is. Bár a probléma, hogy ez a "felszólítás a szenvedélyre" úgyse működhet nagyon.


Mindegy a lényeg, hogy ne nézd azt, hogy milyen "rendes", azt nézd neked mi kell azt csókolom.

2018. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Tudod erről az exem jutott eszembe... hasonló érvei voltak. Elváltunk, összejött valakivel, lángolt, rózsaszín köd, stb. Fél év múlva hetente hívott sírva, hogy ő ezt elrontotta, most jött rá, hogy mással meg más gondok vannak, stb. Gondold át...
2018. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Áruld már el nekem, miért jó veszekedni? Én ezt soha nem értettem. Ha nem vetted volna észre, a veszekedős "szenvedélyes" kapcsolataid véget értek, valamiért nem működtek. Amúgy mi a párod foglalkozása, hogy ennyire nem tud tervezni? Talán ez, ami tényleg zavaró lehet. Neked egy kicsit le kellene csillapodnod. Nem attól vagy fontos valakinek, hogy ordibál veled.
2018. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Talán keveset domborítasz, erre nem gondolsz?

Nem feltétlen, ilyen pólót vegyél fel, hogy képbe legyen a srác bár te ismered:


[link]


Azonban, valami "felhúzóst" produkálhatnál külsőben, mint tettben...tudod, ébresszed fel az állatot.


[link]


A jó dolgokhoz ketten kellenek, de ha te csak összebújsz vele, akkor mit vársz...azt kapsz.

2018. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még fiatal vagy ahhoz, hogy "szükségletből" csináljátok.

Keress egy szenvedélyesebbet. De tényleg.

2018. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!