Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes ezt folytatni, ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezt folytatni, ha ez így nekem nem elég?

Figyelt kérdés
Bő fél éve szakítottam a mostani párom miatt. Eleinte csodás volt minden, de amikor szerelmet vallottam neki - egy hét után - már másnap szakítani akart, nem értettem miért.Utána helyreállt a viszony, de sajnos a találkozások nem gyakoriak, pedig közel lakunk.Színházba, moziba akkor megyunk, ha ő ráér, és csak azt nézzuk meg, amit ő úgy gondol....pedig sajnos nekem nem tetszenek amit kiválaszt. Van hogy egy hétig csak írogatunk, aztán random megjelenik a munkahelyem előtt és végzés után elhív magához.Ha nem vagyok vele, nem gondolok sokat rá, inkább az exem jár a fejemben, hol van, mit csinál,hogy van...Nagyon szeretem még az exemet, de az új párom kulsőre az, akire vágytam..Szóval,a mostani párommal kapcsolatban csak akkor érzek bármit, ha vele vagyok, de akkor mágikusan...Ha egyedul vagyok, közömbös, sőt, többször járt a fejemben a szakítás gondolata is. A párom kijelentette, hogy ő egy ilyen elviselhetetlen ember, szokjam meg.Viszont a szex csodás vele, katarzisos. De az exemmel lelkileg sokkal jobban voltam meg, ő nyugtató és kiegyensúlyozott hátteret adott nekem, de ezt meguntam. Mit tegyek most? Sokáig nem jó ez az ötletszerű találkozgatás, aminek ugyanaz a forgatókönyve, séta, vacsora nála, ugyanaz a két kaja felváltva, és a szex, majd ottalvás, ami nem jó megint, mert nagyon horkol és én egyedul szeretek aludni. Velem van a baj? Én 22 vagyok, exem is és a mostani is jóval idősebb nálam...
2018. ápr. 15. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez most ilyen “hétvége van, unatkozok, kiírok egy kamukérdést” szerű valami vagy tényleg ilyen ostoba vagy?
2018. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vissza kéne menni a bölcsibe.
2018. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Támi Hálfinger még mindig 50 000
2018. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

22 évesen elég gyerekes, amit csinálsz. Az exed sem volt elég jó, a mostani párod sem elég jó. Miért kell egyik kapcsolatból és egyik ágyból egyenesen a következőbe ugrani?

Neked nem való kapcsolat. Legyél egy darabig egyedül és rendezd magadban, hogy mit akarsz, mert ez így elég gáz.

2018. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!