Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolatban nem érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban nem érzem jól magam, honnan tudom mi az a határ amíg még érdemes küzdeni érte, próbálni megjavítani, vagy ahonnan már jobb ha feladom és elengedem?

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 06:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez függ attól is,hogy mi miatt nem érzed jól magad az adott kapcsolatban és hogy az mennyire zavaró számodra.


Minden problémánál küzdeni kell (kivéve talán a megcsalást),tehát igyekezni kell megbeszélni és megoldani a problémát. Ha ezt nem akarja a másik fél,akkor reménytelen,hisz nem érdekled. De ha ő is küzd érte,akkor nincs veszve minden.


Sok függ az adott problémán,annak mértékén és a felek hozzáállásán is.

2018. márc. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából attól tartok hogy már nem látok reálisan. Nagyon sok minden gyűlt össze az utóbbi pár hónapban és képes vagyok olyan apró dolgokon is felhúzni maga, mint pl megint félreértett valamit. Próbálom nem rázúdítani az összes kiakadásom, de valahol ő is érzi hogy feszült vagyok a közelében.
2018. márc. 31. 06:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagy feszült mellette? Valóban ő okozza a keletkezett feszültséget,vagy rajta vezeted le? Szeribted mi miatt vagy feszült? Mondtad neki hogy mit érzel? Egyáltalán szeretnéd rendbehozni a kapcsolatotokat?
2018. márc. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Lehet most oszlott el a köd.

2. Ha a fenti pont helytálló akkor még lehet tenni elleni. De ahhoz teljesen őszintének kell lenned hozzá.

2018. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor már feszült vagy a közelében meg gyomorgörcsöd van ha rágondolsz, az inkább arra utal, hogy ezt el kéne engedni. De amúgy nekem az jól szokott működni, hogy egy hónapig minden este felírom, hogy ez most egy jó nap volt, vagy egy rossz (a kapcsolat szempontjából). Ha túlnyomó többségben rossz, akkor inkább érdemes elengedni.
2018. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Ha több a rossz, mint a jó, megérett a helyzet a szakításra.
2018. márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a határ: amikor már úgy érzed, hogy jobban érzed magad, amikor nem vele vagy és akkor nem vagy feszült, viszont ha a közeledik a találkozó már feszült vagy.
2018. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7:22es,

a feszültség fokozatosan kúszott belém. szerintem nem feltétlen rajta vezetem le, mert amikor mással foglalkozom akkor semmi bajom. próbáltam vele beszélni, és szerettem volna helyrehozni a kapcsolatunkat. az a típus vagyok, aki csak akkor dob ki valamit ha végképp használhatatlan. de a beszélgetéseink során kiderült hogy nem is fogja fel mi a probléma. szerinte nem találkozunk eleget és ez lehet az oka, mert ha mindig együtt lennénk akkor nem is lenne semmilyen konfliktusunk. most viszont nem tudom mit csináljak. teljesen tanácstalan vagyok. ha kiderülne hogy valami remény mégis van akkor valószínűleg megtennék mindent amit csak lehet, de most tényleg nem tudom

2018. márc. 31. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!