Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom? 21/F Bővebben lent!

Figyelt kérdés
01.07. Óta vagyunk együtt a párommal. Mindketten 21 évesek vagyunk. Hamarosan össze fogunk költözni. És megbeszéltük egymással azt, hogy mi már soha sen fogunk szakítani egymással mert mi örökre együtt maradunk. Tervezzük az esküvőnket, gyereket. Családot fogunk alapítani. De! Ezalatt a 4 hónap alatt amióta együtt vagyunk legalább ötször mondta azt húgy hogy vége szakít. De én ezt egyszer sem hagytam. És utána mindig azt mondta, hogy nagyon hálás nekem érte amiért nem hagytam azt, hogy vége legyen a kapcsoltunknak. Volt olyan, hogy egy péntek este 7 órakor "szakított velem" Facebook üzenetben aztán én elmentem focizni és mire haza értem este 10 órára leírta nekem, hogy ő sem gondolta komolyan a szakítást mert hiába szakítana velem utána úgyis vissza jönne hozzám mert nem bírná nélkülem. És most ma reggel megint azt írta, hogy már nem érdeklem és utál. De én tudom hogy ez nem igaz csak hirtelen felindulásból írta ezt. Légyszíves segítsetek, hogy hogyan békülhetnénk ki újra és mit csináljunk másképp, hogy ilyen mégegyszer ne fordulhasson elő soha többé?

2018. máj. 4. 10:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
6%
Ha valóban szeretnéd őt, akkor nem így írnál róla.
2018. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy más is reszelgeti a leányzót, amíg te fociedzésre jársz. Néha elkapja a bűntudat, olyankor jön a "jaj, szakítsunk", duma, utána meggondolja, mert mégiscsak ott vagy biztos, kényelmes pontnak a kalandok között. Remélem, hogy nincs igazam, de ez az opció is lehetséges.

Szerintem beszélj vele, hogy neked ez rosszul esik, szeretnéd tudni, hogy kellesz-e neki vagy sem, és ne szórakozzon veled.

2018. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
21 évesen, 0 kapcsolati háttérrel, a rózsaszín ködben összeköltözni. Nem baj, inkább most ess pofára, mint 30 évesen. Egyet kérek: gyereket azt ne csináljatok.
2018. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%

"És megbeszéltük egymással azt, hogy mi már soha sen fogunk szakítani egymással mert mi örökre együtt maradunk. Tervezzük az esküvőnket, gyereket. Családot fogunk alapítani."


Ez az álmodozás inkább a "Tini párkapcsolatok" kategóriába való :D. Amúgy hogy akartok esküvőt, meg gyereket tervezni, ha még értelmesen kommunikálni sem tudtok? Meg mi az hogy este 7kor szakít, majd 10kor újra nyalizik? :D Eléggé palira vesz téged a csaj, mert megteheti.

2018. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%
Vicc, hogy itt nem válaszol a Kérdező, de azért engem bombáz privát üzenetekkel :D
2018. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
15, nekem is írt. Gondolom azt h segítesz e kibékülni a barátnőjèvel. Én megírtam neki, h a gyerek kapcsolatokhoz nem konyítok, úgyhogy sajna nem.
2018. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
67%
Miert voltak komolyabbak a 20 evvel ezelott az akkori 21 evesek mar 14 evesen is? Mintha egy brazil szappanoperabol lopott resz jelent volna meg elottem "21 evesen megfogadtuk, sose fogunk szakitani, orokre...."
2018. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
92%
Kedves asztal0507, nem fogok válaszolni a privát üzeneteidre :D. Az egyetlen tanácsom, hogy felejtsd el ezt a csajt, ha szakított, akkor szakított, ez van, nincs értelme tovább erőlködni. Lesz még az életben 100 másik életed szerelme, kár ezen az egy csajon pörögnöd :D.
2018. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%
Mikor pasim volt 21 évesen én is ezzel dobálóztam mert azt gondoltam hogy akkor fontosabb leszek neki mint az a csaj akivel csalt. De sose voltam az nem érdekelte ha szakítottam vele. Ma már nem vagyunk együtt mert valóban szakítottam vele és hát ilyenkor jön rá az ember hogy már hamarabb kellett volna.
2018. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
84%

A "párod" nem normális. 2 dolog lehet:

1. Vagy teljesen agyhalott és ő sem tudja mit akar,

2. Vagy így próbál bizonytalanságban tartani és manipulálni, hogy folyamatosan nyalizz neki és járj a kedvében, nehogy kidobjon.


Egyik esetben sem maradnék vele. Egyébként felesleges esküvőt meg gyereket tervezni egy 4 hónapos, labilis kapcsolatban. Az meg, hogy soha nem fogtok szakítani...pfff. Egy éven belül végleg kinyírja az idegrendszered és úgyis vége lesz vagy így vagy úgy.

2018. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!