Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm beteges készlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm beteges készlet felhalmozó és veszekszik velem, ha valamit idő előtt megeszek, különben megromlik. Mit csináljak vele? 25f

Figyelt kérdés

úgy értve készlet felhalmozó, h sok termékből megvesz akkora hatalmas mennyiséget, h mire elfogyna az egész, addigra megromlik.. mániája zsákos krumplit venni, de vagy 2 zsákkal, ez kitart jó fél évig, de a vége felé már igencsak meg van fonnyadva, miközben a boltba mindig van friss áru.. vesz 3 vödör tejfelt, de mire felhasználná, abból 1 biztos, h meg van romolva.. tejjel szintén.. vesz 12 dobozzal, mire a 7. 8. dobozhoz érünk fogyasztásba, biztosan ki kell dobni a többit, mert megkeseredtek.. liszt megzsizsikesedik..


viszont van egy csavar a történetbe, szóval ha valamit megeszek, elfogyasztok, akkor folyton veszekszik velem.. miközben sokszor van olyan, h megpenészedik a kenyér, a zöldség, saláta, szósz, bármi és ki kell dobni, pedig szívesen megettem volna.. akkor bezzeg nem mérgelődik..


sokszor veszekedtünk, mert nem érti meg, h mennyi pénz elmegy a hóbortjára, sok ezer forint havonta a kukába landol, de am meg se akar hallgatni.. üvöltözik csapkod.. hónapok óta ez megy, de még csak most tünt fel sajna..


2018. máj. 4. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy rögeszme, valami biztos, hogy van a dolog hátterében.Milyen családban szocializálódott, milyenek voltak a körülmények?Másik kényszeres viselkedése, pótcselekvése megfigyelhető?Miért félhet ennyire?Van sejtésed?


Csinálni vele semmit nem tudsz hacsak nem ő kéri, mert aki nem akarja annak nem lehet segíteni.Azt tudod tenni, hogy más formában próbálod a tudtára adni, hogy ez miért probléma, mint ahogy eddig.Én a helyedben kikérném egy mentálhigéniás szakember véleményét.

2018. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

exem is ilyen volt.


Mikor munkanélküli lett átmenetileg, akkor kapott naponta x forintot, és abból kellett vásárolnia.


Nálunk is halmozódtak a dolgok, felét ki kellett dobni, és azért ez nem volt vicces.

2018. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk meg pont fordítva van. Pénzünk lenne rá, de mégis mindig mindenből csak a minimális mennyiséget vesszük, így naponta rohangálunk valamiért a boltba. Meg is őrülnék ha a hűtőbe állna 3 vödör tejföl... :)
2018. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is sok mindent ki kellett dobni, aztán megelegeltem en is dobtam az exem, helyette talaltam egy esszel vasarlo not.
2018. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 peca1000 ***** válasza:
A kidobott kaja árát fizettesd ki újra vele. Ha erre nem hajlandó, akkor szakíts vele
2018. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet viccelődni meg stb de amugy mentálisan bajok vannak a barátnődnél. Nyilván nem fogod merni felhozni neki hogy menjen el egy pszichológushoz. Ez kényszer betegség, kezeltetni kell.
2018. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vidd el pszichológushoz, ez beteges. Valószínűleg belsőleg szorong a múlt traumái miatt? Éhezett esetleg gyerekként?
2018. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!