Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori a leváltás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a leváltás egy másikra?

Figyelt kérdés

Szoktam pl ezen az oldalon is olvasni, hogy egy nő leválthatja a pasiját egy pénzesebbre, vagy egy férfi ott hagyja a nőjét egy fiatalabbért és szebbért, stb...


Vagy bármilyen váltás a másikra.


Én ezt a való életben nem tapasztalom. Ismerőseimnek tönkremegy a kapcsolata, utána egy ideig egyedülállóak, majd megint találnak párt. Soha nem látom azt, hogy valakik párkapcsolatban vannak már egy jó ideje, és aztán hirtelen az egyik leváltja a párját egy másikért, és utána már azzal van párkapcsolatban, szünet nélkül. Az ilyen eset nagyon ritka, vagy csak én nem találkoztam még vele?



2018. máj. 4. 20:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
Nővéremmel saját bevallása szerint 33 éves korában történt meg először, hogy úgy ment szét valakivel, hogy nem volt senki a láthatáron. Nyugodtan pontozzon le, akinek a valóság fáj.
2018. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

De ezt miért nőkre hegyezitek ki? Férfiak nem csinálnak olyat, hogy kidobják a nőt egy jobbért?


Ha már csak és kizárólag logikus úton gondolkodunk, akkor éppen fordítva kéne történnie. Egy nő idővel szebb már nem lesz, viszont egy férfi az évek során egyre inkább nemesedik, nagyobb egzisztenciát teremt, így logikus lehet az, hogy ha már magasabb státuszú, mint pár éve, akkor leválthatja a barátnőjét egy jobbra. Ilyet sem szoktam látni egyébként, de ha már ennyire kilóra mérve néztek mindenkit, akkor ennek is egy tendenciának kéne lennie.

2018. máj. 4. 21:47
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez mindkét nemre jellemző, legalábbis az én környezetemben. Az én férjem is úgy lépett le 7 év után, hogy már volt valakije, és egyből a csajhoz költözött. Igaz, nagy pofáraesés lett neki, de ez már nem az én dolgom. Sok családos férfi csak akkor lép, és költözik a szeretőhöz, ha otthon borul a bili.
2018. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon gyakori,ez van ehhez kell alkalmazkodni.

Érthetõ az erõsebb kutya b_szik.

2018. máj. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszek a szememnek. Hol éltek? Habár csak 22 vagyok, de magamból kiindulva a jelenlegi kapcsolatomnak úgy lett vége hogy semmi köze nem volt ehhez harmadik félnek. Sőt, mi szerelemben váltunk el.. csak így kellett lennie. Részemről el sem tudom képzelni, hogy lehetett volna más, aki olyat tudott volna adni nekem amit ő nem, pedig sem egzisztenciája, mondhatni inkább egyenesen az élete mélypontján van. Én ezek után nem akarok egy jó ideig senkit, pedig lány vagyok.. és tudom, hogy valószínű, neki sem lesz. Az tény, hogy őt úgy ismertem meg, amikor még benne voltam az első kapcsolatomban, és azt éreztem, amit.. de csak azért mert ő volt az igazi. És nem miatta szakítottunk, és nem a karjaiba menekültem, csak kesobb jöttünk össze.

A környezetemben sem tudok ilyenről. Úgyhogy nem hiszem, hogy reprezentatív, amiről itt beszéltek.


Amit írtok, azt csak azok csináljak, akik egész életükben felszínes kapcsolatokban voltak és ők maguk is felszínes emberek, azaz nem az érzések számítanak nekik, hanem hogy honnan mi remélhetnek.. ez meg szánalmas

2018. máj. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem gyakori, de ha valaki nem akarja észrevenni, akkor nem is fogja. Ez olyan, hogy egy csomóan azt állítják, hogy a környezetükben senki sem lép félre. Statisztikailag lehetetlen, szimplán az illetők telibe szrják a környezetüket vagy túlidealizálják. (Az én környezetemben is van pár ilyen ember. Szóba kerül egy társaságban valami téma, előadják az illetők, hogy ez nem úgy van, aztán fél perc alatt szembesíti őket mindenki, hogy de és hoznak példát. A reakció általában vagy meglepődés vagy durcizás. Az emberek egy része buta. Tök jó példa erre a Mandela effektus: [link] )
2018. máj. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!