Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt nagyon elrontottam ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nagyon elrontottam ilyen barátnőm többet nem lesz?

Figyelt kérdés

Én egy félénkebb visszafogottabb férfi vagyok aki bizony pocakos és a szüleimmel lakok. Nem is akartam elhinni de összejött velem egy nő 4 évvel ezelőtt. A nő ráadásul jóval jobban néz ki mint én sokkal csinosabb egy kedves aranyos megértő lány.


De sajnos nagyon elrontottam úgy érzem az egészet nagyon kíváncsi voltam milyen lehet egy örömlánnyal lenni és hát kipróbáltam, viszont a lelkiismeret furdalásom miatt elmondtam a barátnőmnek aki persze kiakadt és ki is dobott azonnal. Próbálok visszamenni hozzá de már nem akar engem.

Lesz még valaha jobb külsejű barátnőm mint amilyen én vagyok?


2018. máj. 6. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Minek mondtad el? Mit gondoltál mi fog történni?
2018. máj. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
#1: Ne kérdezd túl. Ez egy kamu kérdés, ami próbálja az itteni sztereotípiákat kifigurázni. Introvertált dagi mamahoteles hapsikat is szerethetnek csinos és kedves lányok, de az ilyen hapsik úgyis mindig csúnyagonoszok és a prostizás is rossz. Ja, meg jó lesz arra is a kérdés, hogy a dagi, visszafogott, mamahoteles pasiknak csak a külső számít.
2018. máj. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. Úgy látom üldözési mániád van ugyanis ilyenről szó sincs sajnos valóban megtörtént ez a dolog és tényleg elcsesztem az egészet úgy érzem, amúgy nem vagyok dagi kis pocakom van csak
2018. máj. 6. 01:32
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Akkor meg alapból lelkiismeretesnek lenned egy olyan helyzetben ahol a másik nemnek alapból nincs lelkiismerete.

Beszélnek itt a nők mindenféle erkölcsről meg érzelmekről, érzékenységről, szerelemről, de érdekes, hogy aki nőt én eddig ismertem, mindegyik egytől-egyig lépett már félre.

És szinte mindig azok hangoztatták mennyire szerelmesek akik félreléptek és természetesen a félrelépés után. Nekik sem okoz gondot akkor neked se okozzon. Most legalább megtanultad.

2018. máj. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

#3: Nyugi, nincs üldözési mániám :) Egyszerűen nem írtad meg elég kreatívra és összetettre a sztorit. Az is elég árulkodó lett, hogy nem Jaguar hozzászólására reagáltál, aki megoldást próbált volna mondani, hanem az enyémre, amiből leesett, hogy kamu.

És ja, a poci a legfontosabb rész... :D

2018. máj. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem jövök össze looser kis szűz fiúkkal. Sunyi mind.
2018. máj. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
80%

"összejött velem egy nő..."

Dat megfogalmazás... ilyen gondolkodás mellett nem értem h a csába birta ki eddig melletted.

2018. máj. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaguar, arra még nem gondoltál, hogy rossz körökben forogsz? 45 évesen, elég nagy baráti-ismerősi társasággal, egyetlen esetről tudok, hogy a nő megcsalta a pasiját. És nem, nem vagyok naiv. Csak épp megválogatom az embereket magam körül. Talán neked is azt kellene!

Kérdező meg hülye és még csak nem is tanult belőle.

2018. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
El rontottad .Add fel ő mar nem nem akar veled élni .Megkaptál anno egy szép csinos stb nőt és itt lett elbaszva megkaptad de nem becsülted meg mert megkaptad őt könnyen fogtad fel a helyzetet .Ha eddig is veled maradt akkor örökre veled marad bármi is történjêk.Nem baj máskor fogod értékelni ha megkapszegy hasonló lànyt.
2018. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem ne remenykedj. Ha a csaj meg vissza megy nagyon buta lesz !

Ugy latom te nem a holgybe voltal szerelmes , hanem a kegyeibe. Ez eleg undorito es gaz is foleg h ilyen otvaros pcsanak meg fizettel is erte h egyutt legyetek ..

Elsonek becsuld azt ki melletted van es ne a kulseje miatt szeresd.. Az megvaltozik! ;)

2018. máj. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!