Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődnétek, ha a párotoktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek, ha a párotoktól nem kapnátok semmit Anyák napjára (mert van 2 közös gyereketek), annak ellenére sem, hogy előtte említetted, hogy lesz?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 11:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

nem akarnám, hogy nekem adjon, mert nem vagyok az anyja.

kiskorunkban, amikor még azt se tudtuk mi ez, szerintem mi se adtunk semmit. óvodában volt, hogy délutáni foglalkozáson csináltunk ajándékot az anyukánknak. ilyen kézműves cuccot. kb onnantól adtunk anyukánknak ajándékot.

2018. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 piroska és a farkas ***** válasza:
11%
Hát bennem másként van. A nagy kis,sopis, a kicsi másfél éves. A férjemmel reggel mindhárman fogtak a kezükben egy szál tulipánt, és nekem adták, a kiscsopia tenyérlenyomatos ajándékkal együtt, amit a kislányom és a férjem együtt rejtettek el előlem addig. A férjemnek valóban nem vagyok az anyja, ő a személyemben a gyermelei édesanyját köszöntötre, és nagyon nagyon jól esett. Ez egy figyelmesség a szerettünk felé, legyinteni rá, h " majd kapsz a kölköktől, ha már nagyobbak és elintézik egyedül"- bekem nagyon szeretetlen.
2018. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ahh, de sok paraszt van itt, édes jó Istenem!

Büszke lehet rátok Anyukátok! :( No comment.

2018. máj. 6. 14:18
 14/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen, biztos parasztok vagyunk. Kicsit se gáz, hogy a férjednek emlegeted és elvárnád tőle, hogy kapj valamit ANYÁK NAPJÁRA.
2018. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10%
Igenis a férjnek a dolga lenne az, hogy ilyen kicsi gyereknek megtanítsa, ilyenkor mit szoktunk ünnepelni. Az én férjem sem csinált a fiunkkal semmit sem szülinapra, sem névnapra, sem anyák napjára soha. Most 8 éves a gyermek. Én viszont olyan családból származom, ahol ez szokás volt, sőt, apukám még ma is felköszöntötte az anyukámat, mert őa gyerekei anyja.
2018. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!