Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Romokban a kapcsolatom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romokban a kapcsolatom, és most a baba is jön mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyok együtt párommal, együtt élünk 30 évesek vagyunk.

Az elején minden ok volt, de ahogy teltek a hónapok, egyre jobban elkényelmesedett, nem segít semmit hiába kérek bármit, még ő van fel lázadva, teregetni nem képes. Csak fekszik itthon meg a telefonján játszik. Már teljesen kivagyok. Kerek perec megmondta hogy ő lusta. Mostanában meg hogy fáradt mindenhez. Több mint 10 kilót hizott mellettem emiatt, szeretem persze így is, de ez tűrhetetlen. Reggel felkelt hogy csináljak neki kaját munkába, ha pl véletlenül valamiért nem kelek fel amikor ő. Május 1 re nem kaptam tőle semmit elkezdtem sírni nagyon rosszul esett, és kerdezgette mi bajom, mondtam hogy mi de semmi baj, nem baj hogy nem vett semmit. Erre leordította a fejem, hogy komolyan a sz*r kosár miatt sírok... Meg az csak egy hülye divat.

Meg az együttlétek... Az elején minden ok volt most meg már nekem kell könyörögni a heti 1 alkalomért úgy, hogy akkor is fel van háborodva hogy nem hagyom tv zni...

5 napja pozitívat teszteltem... Akartuk eddig a babát, de mióta megtudta nem érdekli különösebben hogy hányok, hogy rosszul vagyok hiába látja, ugyanúgy nem segít semmit. Tudom hogy szeret csak rettenetesen ellustult. Félek így a babát is bevállalni pedig ez volt minden vágyom. Nem csal meg nincs más neki munka után egyből hazajön, meg fb irkálunk napközben egymásnak akkor teljesen normális, de ahogy hazajön mintha nem léteznék.

Most ilyennek hogy szüljek gyereket???

Hogy lehetne rá ijeszteni de komolyan segítsetek. 30 éves nő


2018. máj. 7. 15:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Hagyd ott! Ha van kedved, írd meg, miért kellett volna május 1-jén felköszöntenie. Akkor születtél, vagy úgy hívnak, hogy munkaünnepe?
2018. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Vannak persze normális pillanatai, csak ha már azt kérem bármi picit hogy segítsen neki áll feljebb hogy én őt mindig b*sztatom ilyenekkel

Tegnap meg simán azt mondta nem segít.

Néha úgy fel rugdosnám. Ok hogy én vagyok a nő, de az hogy mindent mindent én csinálok, már rohadtul unom

2018. máj. 7. 15:49
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

Ezért érdemes előbb megismerni akitől gyereket akarunk... Hány ismerőst láttam pont ezen elbukni. Miért nem lehet legalább azt meg várni, hogy leszálljon a rózsaszín köd?

Felnőtt fejjel..

2018. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem, csak tudod ő maga mondta hogy vesz kosarat nekem tudod?... Utána meg ő van felháborodva..
2018. máj. 7. 15:51
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Ja amúgy ez a május 1. ajándékozás engem is érdekel, nem hallottam még róla :o
2018. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

15 éve ismerjük egymást....

Elhiheted hogy haverként nem ilyen volt.

2018. máj. 7. 15:52
 7/23 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem a majus1 en van a hangsúly!!!!

Hanem a viselkedésén amit azon kívül is művel

2018. máj. 7. 15:53
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
#4 Akkor most te jössz. Kosarazd ki!
2018. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

Én a gyereket megtartanám, 30 évesen gondolom neked is van olyan egzisztenciád, háttered, hogy ne haljatok éhen amég gyesen vagy.

A pasival viszont mindenképp le kéne ülni és megbeszélni hogy mi legyen, mit akar, mert ezt így nem lehet. Ha akarja a babát akkor gyorsan szedje magát össze.

Nem tudom a május 1-el mi volt a gond, szülinap, évforduló? Ezt a pasik sokszor elfelejtik, nem kell rajta kiakadni :). Vagy jól értelmezem hogy egy buta falusi szokás?? Azon meg főleg ne akadj ki, mert azzal te leszel nevetséges. Mondjuk semmi sem mentség a viselkedésére, még te lehetsz a hormonok miatt sokkal érzékenyebb.

De mindenképp beszéljetek. Bárhogy is döntesz a babával is, az mindenképp meghatározó lesz az éltedben. Azt kell megbeszélnetek, hogy ezt együtt vagy külön tegyétek. Viszont az sem jó ha csak ezért marad veled...

2018. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Szóval, hónapok óta ilyen, meg alig van szex, de egy gyereket azért sikerült csinálni. Aha. Vége az ovinak.
2018. máj. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!