Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Romokban a kapcsolatom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romokban a kapcsolatom, és most a baba is jön mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyok együtt párommal, együtt élünk 30 évesek vagyunk.

Az elején minden ok volt, de ahogy teltek a hónapok, egyre jobban elkényelmesedett, nem segít semmit hiába kérek bármit, még ő van fel lázadva, teregetni nem képes. Csak fekszik itthon meg a telefonján játszik. Már teljesen kivagyok. Kerek perec megmondta hogy ő lusta. Mostanában meg hogy fáradt mindenhez. Több mint 10 kilót hizott mellettem emiatt, szeretem persze így is, de ez tűrhetetlen. Reggel felkelt hogy csináljak neki kaját munkába, ha pl véletlenül valamiért nem kelek fel amikor ő. Május 1 re nem kaptam tőle semmit elkezdtem sírni nagyon rosszul esett, és kerdezgette mi bajom, mondtam hogy mi de semmi baj, nem baj hogy nem vett semmit. Erre leordította a fejem, hogy komolyan a sz*r kosár miatt sírok... Meg az csak egy hülye divat.

Meg az együttlétek... Az elején minden ok volt most meg már nekem kell könyörögni a heti 1 alkalomért úgy, hogy akkor is fel van háborodva hogy nem hagyom tv zni...

5 napja pozitívat teszteltem... Akartuk eddig a babát, de mióta megtudta nem érdekli különösebben hogy hányok, hogy rosszul vagyok hiába látja, ugyanúgy nem segít semmit. Tudom hogy szeret csak rettenetesen ellustult. Félek így a babát is bevállalni pedig ez volt minden vágyom. Nem csal meg nincs más neki munka után egyből hazajön, meg fb irkálunk napközben egymásnak akkor teljesen normális, de ahogy hazajön mintha nem léteznék.

Most ilyennek hogy szüljek gyereket???

Hogy lehetne rá ijeszteni de komolyan segítsetek. 30 éves nő


2018. máj. 7. 15:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%
Ja, tudod mit, megérdemled... ha ilyen ostoba vagy, csak anyázni tudsz, maradj vele.
2018. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudj, de milyen válaszokra számítottál? Van egy rossz kapcsolatod, amibe gyermeket vállaltál. Milliószor elmondták, leírták már, hogy a gyermek érkezése csodálatos dolog, de az atombiztos házasságokat is próbára teszi. Egy gyenge lábakon álló kapcsolatnak pedig a halálos ítélettel egyenlő. Teljesen rendben van, hogy 30 évesen gyermekre vágysz. Azt is meg lehet érteni, ha akár egyedül is vállalod. De ha a pasid magát sem képes ellátni, akkor hogyan fog ellátni egy újszülöttet? Senki sem akar neked rosszat. Páran kicsit keményen fogalmaztak, de valahogy rá kell ébredned, hogy nem szeret a barátod. A női játszmákból nem értenek a férfiak. Nem működik a ráijesztés, meg a büntiből eltávolodàs (a büntiből szakítás végképp nem működik) és a hasonló marhaságok.
2018. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
75%

Már ne is haragudj, de nem anyázni kéne, hanem kicsit elgondolkoznod azon, hogy tényleg ilyen apát akarsz-e a gyerekednek...?


Csak akkor tartsd meg, ha biztos vagy benne, hogy esetleg egyedül is fel tudod nevelni, mert ahogy azt a mellékelt ábra is mutatja, a kedves apuka nem hajlandó ebben részt venni....

2018. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!