Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Romokban a kapcsolatom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romokban a kapcsolatom, és most a baba is jön mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyok együtt párommal, együtt élünk 30 évesek vagyunk.

Az elején minden ok volt, de ahogy teltek a hónapok, egyre jobban elkényelmesedett, nem segít semmit hiába kérek bármit, még ő van fel lázadva, teregetni nem képes. Csak fekszik itthon meg a telefonján játszik. Már teljesen kivagyok. Kerek perec megmondta hogy ő lusta. Mostanában meg hogy fáradt mindenhez. Több mint 10 kilót hizott mellettem emiatt, szeretem persze így is, de ez tűrhetetlen. Reggel felkelt hogy csináljak neki kaját munkába, ha pl véletlenül valamiért nem kelek fel amikor ő. Május 1 re nem kaptam tőle semmit elkezdtem sírni nagyon rosszul esett, és kerdezgette mi bajom, mondtam hogy mi de semmi baj, nem baj hogy nem vett semmit. Erre leordította a fejem, hogy komolyan a sz*r kosár miatt sírok... Meg az csak egy hülye divat.

Meg az együttlétek... Az elején minden ok volt most meg már nekem kell könyörögni a heti 1 alkalomért úgy, hogy akkor is fel van háborodva hogy nem hagyom tv zni...

5 napja pozitívat teszteltem... Akartuk eddig a babát, de mióta megtudta nem érdekli különösebben hogy hányok, hogy rosszul vagyok hiába látja, ugyanúgy nem segít semmit. Tudom hogy szeret csak rettenetesen ellustult. Félek így a babát is bevállalni pedig ez volt minden vágyom. Nem csal meg nincs más neki munka után egyből hazajön, meg fb irkálunk napközben egymásnak akkor teljesen normális, de ahogy hazajön mintha nem léteznék.

Most ilyennek hogy szüljek gyereket???

Hogy lehetne rá ijeszteni de komolyan segítsetek. 30 éves nő


2018. máj. 7. 15:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%
Tulajdonképpen miért szeretnél együtt maradni a pároddal? Nekem úgy tűnik a leírásodból, hogy ő nem szeret téged. Van egy ingyen házicselédje és kész. Még puncinak sem vagy az igazi, mert Neked kell könyörögnöd az együttlétekért. Épp ezért "ráijeszteni" sem fogsz tudni. Szép csendben csomagold össze a cuccaidat, és lépj le. Szerintem az se érdekli, hogy a gyerekkel mi lesz.
2018. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
54%

Én sem kaptam semmit május 1-re, mivel az a munka ünnepe...minek kaptál volna???? májuskosár lol


gyereket vetesd el, szakítsatok és addig ne vállalj gyereket, amíg agyilag nem nősz fel

2018. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
69%

Lusta disznó, nem foglalkozik veled, a szex pocsék, bunkózik.

És neked minden vágyad, hogy összekösd az életed egy ilyen gyökérrel, és takarítsd a mocskát, miközben fingik a tévé előtt. Hogy ez milyen romantikus!😍😍😍


Neked tényleg ennyi eszed van, hogy ebbe szülj egy gyereket is? MINEK???

Nincs elég dolgod egész nap, és kell még egy ordító csecsemő, akit felnevelhetsz egyedül?

Igazából akkor is egyedül neveled fel, ha ott ez a gyöngyszem, csak takaríthatsz utána is, és nem fizet gyerektartást.


Nem őt kell felrázni, mivel éppen nem ő bacca el az életét egy gyerekkel.


Ijesztgesse a vasorrú bába! A helyedben kidobnám a cuccaival együtt és elmennék abortuszra. Még mindig a kisebb rossz.

2018. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
63%
#13-assal teljes mértékben egyetértek...
2018. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%
Ja, kur.vára szeret, ez látszik... Most erre mit lehet írni? Ezt elcseszted.
2018. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%
Meg a mi anyankat... Annyi agyad van mint halnak haja ne haragudj. 30evesen. Inkabb a palidat b..ogasd. attol mert faj az igazsag, attol meg igaz. Nem szeret. Kihasznal. Lepj le. Minek kell igy gyereket csinalni... Vicc.. 😂😂
2018. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%
Fáj az igazság?
2018. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%

Ilyet írsz, mert megírtuk, hogyan látjuk ezt kívülről..

Lehet annak is van oka, hogy ő ilyen...

2018. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%

Nem ráijeszteni kell, hanem otthagyni a fenébe, ha a megbeszéles nem segít, es sz.rik a fejedre.

Meg nem most, mikor már terhes vagy kellett volna rádöbbenni, hogy egy rakás sz.r az egész. Most komolyan, az a baba 3 hete fogant meg, akkor mar javában nem volt jó a kapcsolatotok. Akkor meg mi a jó fészkes búbánatnak kellett megcsinálni ezt a gyereket? Azt hitted attól majd megváltozik?De nem, csak rosszabb lesz, még jobban elkényelmesedik, mert akkor így a gyerek miatt mar meg inkább nem fogod elhagyni, es mégjobban megtehet veled bármit. Szóval csak ellenkezőleg sült el. Jó buta liba vahy 30 eves létedre.

Szóval dobbants mellőle. Aztán a babát vagy vállald egyedül, vagy veesd el. De belegondolni is szörnyű, hogy mire megfogan a pici, addigra jutsz el oda, hogy ez így nem jó, nem kellett volna...

2018. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

De haverként persze, hogy nem ilyen, NEM is ismerted előtte a másik oldalát, amilen a kapcsolatban.


Mellesleg ezért ismerjük meg a másikat, és nem dugunk összevissza. :)


Három: dob már ki!

2018. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!