Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így összeköltöznétek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így összeköltöznétek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Összeköltözés előtt állunk a párommal. Én költöznék oda az ő városába, így gyakorlatilag nekem kell feladnom mindent itthon: családot, munkahelyet, jól megszokott életet, barátokat. Viszont a párom olyan típus, aki szeret flörtölni és ez elbizonytalanít.
2018. máj. 8. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha bizonytalan vagy akkor ne.

Komolyan mondom. Én februárban költöztem össze a párommal, bizonytalan voltam, féltem, és most szét is költöztünk.

Hidd el, ha félsz még, és úgy érzed feladsz mindent, nagyon fog fájni, ha a párod ugyanúgy fogja élni az életét.

Mennyi ideje vagytok amúgy együtt?

2018. máj. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Flörtölgetős pasival eleve össze sem jönnék, már ha nő lennék.
2018. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A párod flörtölős marad akkor is, ha összeköltöztök, ha téged ez zavar, akkor ne add fel az eddigi életed, és szerintem a kapcsolaton is el kéne gondolkodnod, hogy akarod-e így folytatni vagy sem.
2018. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Össze lehet jönni flörtölgetős pasival/nővel, de csak úgy, hogy elfogadod, hogy ő ilyen, és hogy a kapcsolatotok nyitottabb lesz. Aki erre a nyitottabb, szabadabb típusú párkapcsolatra nem vevő, jobban igényli a párja közelségét, annak persze ez nem való. Olyanoknál működhet, akik maguk is szabadabbak, nagyobb a szabadságigényük. Aztán persze ennek is vannak fokozatai, mert van, ahol ténylegesen történik mással is intimitás, testiség, van, ahol ez megmarad a szavak szintjén, de ott aztán nagyon... stb.
2018. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Kérdés, hogy a kérdező mit tart flörtölgetésnek. Az ha barátkozik másokkal még nem bűn, viszont ha ez elmegy olyan irányba, hogy esetleg kétértelmű megjegyzéseket tesz másoknak, az már elég zavaró.
2018. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Flörtölős pasival eleve nem szabad hosszú távon bele merülni, az ilyen biztos, hogy nem gondolja komolyan a kapcsolatot.

Szóval én ilyennel együtt sem maradnék, az meg szóba se jöhetne, hogy feladjam érte az addigi életem. Ezt jól gondold meg.

2018. máj. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te vagy aki minden másnap erről kérdez? :D


Amúgy minek vagy vele?

2018. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se add fel az eddigi életed ha bizonytalan vagy! Már rosszúl kezdődik így!
2018. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!