Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy ez egy irtó kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ez egy irtó kínos dolog de van valakinek trükkje arra, hogy a szellentés ne legyen olyan hangos?

Figyelt kérdés
1 éve együtt vagyok a párommal és sokat nyaralunk/alszunk együtt, és gyakran van, hogy elmegyek wc-re és esetleg űrítés előtt hangosan szellentenem kell, de a párom undorodik ettől, szóval valakinek van valami trükkje, hogy ne hallatszódjon ki? (a tv, zene bekapcsolása elég feltűnő lenne) Idióta trollokat tiltom.

2018. máj. 8. 21:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Teljesen egészséges dolog... Ami nem természetes, az a normális manapság... :(
2018. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
"Tehát ne érjenek össze a farpofák, ne szorítsd össze az ánuszod." :D Barátnőm ugyanezt tanácsolta nekem. :D
2018. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Elég szánalmas ha azért kapsz bélcsavarodást, mert a párocskád undorodik ettől a természetes folyamattól. Fogja be a fülét, vagy húzzon ki a házból. Gondolom persze ő sosem fingik.
2018. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogyha leszőrteleníted a környéket, akkor nagyobbat csattan. Leteszteltem és igaz! Hagyd meg szőrösen, az tompítja.
2018. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%

Én egyedüli nőként dolgozom egy cégnél, ahol a wc közel van hozzánk, tehát volt időm kifejleszteni a tökéletes hangtompítót.


Az első válaszoló tanácsa félig hasznos, de arra figyelni kell, hogy hiába próbálod halkan kiengedni, van, hogy ez nem sikerül. Ezért a következőt tanácsolom: wc papírt kell az ánuszodhoz szorítani és abba fingani. Ez tökéletesen tompítja a hangot, nem kell annyira visszafogni magad, mert érzed az intenzizást is ezzel a módszerrel. (Fosásnál csak mérsékelten működik! Erre figyelni kell.)


Azt a részét meg inkább nem kommentálom, hogy a párod ezért beszólt...

2018. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem nem kéne olyan férfi-nő, aki emiatt undorodik, mert amint felszállt a rózsaszín köd, TŐLEM undorodna.
2018. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 steris válasza:
56%
Egy bírói sípot fel kell helyezni a kloákába és ha repül a galamb felkiáltassz hogy szabadrúgás
2023. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!