Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rosszul érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul érzem magam, hibás lennék bármiben?

Figyelt kérdés

1 éve elek együtt a párommal. Egyidősek vagyunk , 24 évesek leszünk. A párom jelenleg tanul, az édesanyjáék tartják el, én is náluk élek. A családnak nagyon jól megy a szekér, nem is kérnek tőlem pénzt etelre és arra, hogy itt lakom. Az én fizetésem 220.000 forint körül van havonta . Ennyit kapok készhez. A párommal fél évesek voltunk, mikor egy vita alakult ki köztünk az eljegyzés miatt. Nekem akkor nem volt pénzem gyűrűre és ezt tudta is. Gondoltam valtoztatok. A 220.000 forintos fizetésem akkor még csak 170.000 volt , azóta megemeltek. A kevesebből havonta 60.000 most az emelt fizetésemből 80-100 ezer forintokat rakok el. A maradék pénzembol tartom fent a kocsim amin hitel is van illetve a telefonszámlám fizetem. Egy hónapba marad kb 30 jobb esetbe 40 ezer forintom. Ebből kell tankolnom és etelt vennem ha dolgozom.

Így sikerült volna felretennem 500.000 forintot, viszont csak 410.000 forintom van mivel idokozben kettő helyre is elmentünk üdülni ami elvitt 90.000 forintot. Most ott tartok, hogy van 410.000 elteve és kb 10.000 forint a zsebembe .


A párom veszekszik velem, pedig tényleg semmire nem koltok. A gyűrű amit kinézett ( és ez is zavar hogy ő választotta) 450.000 forint. Mondtam neki, hogy a félretett pénzembol kiveszek 20 ezret és jovohonapba lesz 460.000 és meg tudom venni a gyűrűt. Áll a bal, meg van sértődve. Mondtam neki.menjunk nézünk ms gyűrűt és akkor hátha találunk olcsóbbat. Felesleges nem megyünk sehova... és érzem rajta azt, hogy olyan mintha 5 éve várakoztatnám az eljegyzessel.


Én is szeretném eljegyezni ne értsétek félre, viszont nekem is lenne hova tenni a penzt. Nem is ezzel van probléma hanem inkább azzal, hogy a saját pénzem el van rakva és ezért fillérb..szoskodom meg tologatom a 200 forintosokat.


Ellenben vele, aki eladja a ruháit majd újakat vesz. Nem tesz félre nem gyűjt, magára költi meg nekem és a szüleinek vész ajándékot belőle.


Ez normális??? Én komolyan semmire nem koltok csak rá. Vettem egy 5000 forintos táplálék kiegészítőt magamnak a sport mellé és mi volt a válasza?? Nincs pénzed de 5000ert veszel hülyeséget magadnak..


2018. máj. 9. 10:04
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
79%
Kissé mindketten elbeszéltek egymás mellett, de a kislányon érződik, hogy egy aranyásó..
2018. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
86%
Ti még nem tartotok ott, hogy összeköltözzetek. A szülőkhöz költözés egyébkēt is sok szempontból ártalmas, tönkreteszi a kapcsolatot. Mire akartok összeházasodni? 0 anyagi háttér, majd anyuci meg apuci fizeti az esküvőt? A párod egyáltalan nem érti meg, hogy önzéssel nem fog semmire menni. Én ezt a dolgot hagynám a helyetekben, de oda se költöztem volna a szülőkhöz.
2018. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy jó módú és próbálom is neki megadni. Nem azzal van a bajom hogy félre teszek és boldoggá teszem vele. Csak amikor jön egy váratlan kiadás és kellene pénz akkor ott van de nem nyúlhatok hozza mert akkor hiszti lesz
2018. máj. 9. 10:09
 4/39 anonim ***** válasza:
88%
Jézus. Nem akarlak semmiről meggyőzni. Sok boldogságot a félmillás gyűrűvel, meg a csajoddal együtt.
2018. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%

Majd ha lesz egy kis időm megsajnállak titeket.


450 ezer egy gyűrűért?? Lehetne azt a pénzt értelmes dologra is költeni...

2018. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
82%
2.vagyok: ja,most olvasom, a csaj 450ezres gyűrűr szeretne. A pofám leszakad, te meg madárnak vagy nézve :D
2018. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
87%

Én nem szúrnám ki a szemét rongyos 400k-s gyűrűvel.

Az lenne a minimum, hogy eladod a kocsidat és annak az árával együtt veszel egy tisztességes gyűrűt, amivel nem kell beégnie a barátnői előtt.

2018. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
89%
Parom jol keres! Eljegyzett iden, de mondta h valasszak gyurut. Kiarusitas volt par darabbol 9000ftos gyurut adtak 3700ft ert igaz feherarany de ha csak egy bizsut kaptam volna azzal is boldog lennek. Egy aranyosot ne vegyel el. Nekunk van kozos hazunk gyerekunk. De en azon aggodom, hogy neki es a fiunknak meglegyen mindene. Nem h elvennek tole.. ha van eszed menekulsz es kereselegy jobb not magad melle.
2018. máj. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
62%

Mért a lányt bántjátok? A kérdező leírta, hogy ő költözött oda a lány szüleihez, akik egy fillért sem kérnek el tőle sem ételre sem rezsiköltségre. Felfogtátok, hogy a kérdező ingyen kajál és ingyen lakik a lány szüleinél? Így a kérdező full félre tudja tenni a fizetése nagy részét, de ki van akadva hogy a nyaralását már nem a csaj szülei fizették, hanem hozzá kellett nyúlnia a fizetéséhez. Gyakorlatilag Kérdező úgy élsz a lány szüleinél, mintha a saját gyerekük lennél. A csaj szülei tartanak el és még van képed itt picsogni, hogy hozzá kell nyúlnod a fizetésedhez?


A kérdezőn is megdöbbentem, de a válaszolókon még jobban. Főleg aki azt írta, hogy a kislány aranyásó. Az meg hogy milyen gyűrűt szeretne itt lényegtelen, mert szinte gyerek még. Valószínű nem tudja felfogni a pénz értékét, mert mindig volt belőle bőven.

2018. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Igen ezert is kérdeztem hogy én lennék a hibás? Nyilván elrakom majdnem minden pénzem amivel nincs bajom nem akarom magamra költeni de nem hiszem el hogy egy hónapon ennyi múlna és nem várom el hogy ő fizessen bármit is . Csak nem hiszem el hogy 8000 forintom marad egy hónapba és a szüleinek és neki is megveszem az ajándékokat de az én szüleimnek nem tudom mert nem a félretett pénzemhez nem nyúlhatok hozza . Nem akarok nagy lábon élni de nem értem miért kell így élni hogy a pénzemhez nem nyúlhatok mert hiszti van hogy nem rá koltok
2018. máj. 9. 10:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!