Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon csak az időt húzza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak az időt húzza? Párommal 5 éve vagyunk együtt. Szinte mindig együtt vagyunk, de még nem élünk úgy igazán közös háztartásban. Ez miatt én sokat vitatkozom vele, mert vágyom már a közös életre.

Figyelt kérdés
Van saját lakásom,de oda nem akar költözni,az övé pedig kicsi. Kitalálta,hogy vesz egy másik lakást és kezdjünk el közösen nézegetni és akkor oda együtt költözünk majd be. A gond az,hogy neki semmi nem tetszett amit néztünk eddig. Minden megnézett lakásra talál valami kifogást. Nagyon kiakadtam már,mert tényleg úgy érzem és ezt neki mondtam is, hogy azért nem felel meg neki semmi,mert valójában nem szeretné ezt az egészet. Annyira bánt a dolog,mert 5 éve várok arra, hogy végre együttèljünk. Már belefáradtam az egészbe. Én nem kiharcolni szeretnèm ezt az egészet.33N
2018. máj. 12. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést neki kell feltenned. Esetleg kérd meg, hogy akkor mutasson neki tetsző lakásokat.
2018. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit mondott a kiakadasra?

5 év nagyon sok idő, szerintem egy komolyabb beszélgetés kéne erről, nyugisan.

2018. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmi nem tetszik neki. Nem tud olyat mutatni. Az összesbe beleköt.
2018. máj. 12. 13:45
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Mondd meg neki hogy nincs tökéletes lakás.

Írja le neked, hogy mire vágyik.

Esetleg kérdezz rá nála, hogy mi fontosabb, x dolog amit hiányol a lakásban, vagy hogy együtt lakjatok.

Én odakoltozom a páromhoz egy olyan lakásba, ami nekem annyira nem jön be. Egy év után.

2018. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Állítsd döntés elé: veled akar-e élni vagy sem? Mondd el neki pontosan, amit ide leírtál. Belefáradtál, kimerültél, nem tudod tovább egyedül vinni a kapcsolatot a hátadon. 33 évesen te sem szórakozhtasz annyit az időddel.
2018. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te csak nem akarod látni, hogy nem akar veled élni...
2018. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt nem a lakásokkal van gond, hanem nem akar együttélni, feladni az eddigi önállóságát.
2018. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves?

Gondolom, ő sem fiatal, szerintem már berendezkedett az önálló életre és esze ágában sincs mással élni.

De az igazán nagy szemétség, hogy nem vallja be, mert ez mind kifogás, terelés. Ha sikerülne összeköltözni, akkor minden nagyobb lépés előtt ez a harc menne? Így nem lehet családot alapítani, ha azt akarsz.

2018. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!