Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyaralni megyünk a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralni megyünk a párommal, de ultimátumot adott, hogy addig fogyjak le. Ez csak szerintem megalázó kicsit?

Figyelt kérdés

165 centi/54 kilóról indultam, most vagyok 51, de a páromnak még így se felel meg. Szerintem nem vagyok kövér, és eddig is mozogtam+egészségesen táplálkoztam, de most még több időt és energiát fektetek ebbe. A párom erőltetné, hogy elmenjek edzőterembe, de arra nem vagyok hajlandó. Enyhe szocfóbiám van, nem mernék sok ember előtt edzeni. Ő sem jár egyébként, nem mozog semmit. Vékony testalkatú, de egyáltalán nem sportos.

Centikben is mérhető a fogyásom, amit büszkén újságoltam a páromnak, de szerinte egyáltalán nem látszik, és "keményebben rá kellene feküdnöm a témára, mert így nem mutatkozhatok vele fürdőruhában"...


Szerintem kicsit túl sok fitneszes csajt nézeget Instagramon, mert régebben nem volt ennyire kritikus velem.


2018. máj. 12. 21:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menjen az instagram csajokkal nyaralni, téged meg hagyjon békén élni.
2018. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Én most dobnám ki a fenébe, ha ennyire le akarja húzni az önbizalmamat, de te életed, te barátod. Szenvedj és koplalj ha neked ez kell.
2018. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Ha te még ezek után is vele vagy hát meg is érdemled. Ostoba.
2018. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Jóóó ééég! Nem is vagy kövér. Sem telt. Teljesen normális a súlyod. Dobd ki mint a macskat ****ni azt a fittness b***zi fickót!
2018. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki egy pofont,helyettem is!
2018. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanezek a parametereim es en inkabb vekonynak erzem magam, eszem agaban sincs ebbol fogyni. Biztos vagyok benne, hogy te sem szorulsz ra. A parod sajnos egy idiota, hogy mihez kezdesz a helyzettel azt a te belatasodra bizom. Azt azert kiemelnem, h nem egyszeruen csak idiota, hanem veszelyesen idiota. Jol gondold meg, h meddig hagyod magadat csesztetni. A tanacsomat ugy vedd, hogy en altalaban tamogatni szoktam az alakvaltoztatast akkor is, ha az otlet az ember parjatol jon, de csak indokolt esetben. Nalad ez abszolut nem indokolt, sot tovabbi fogyas mar karos is lehet.
2018. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez csak vicc?! Az is, hogy egy férfi ilyet mond a barátnőjének, és az is, hogy van olyan nő, aki ezt elviseli.

Ráadásul az adatok alapján egy deka felesleg sincsen rajtad.

2018. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem szülj neki minimum hármat (és mindenképpen izmosat).
2018. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem mutatkozhatsz vele fürdőruhában??? El nem hiszem, hogy ennyire hülye emberek vannak... egy újabb felszínes p.cs, aki egy nőben csak a külsejét szereti... úgy kidobnám, a lába nem érné a földet.
2018. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a súlyoddal még valószínűleg éppenhogy beleesel a normál BMI értékbe, de ha tovább fogysz, inkább sovány leszel, ami nem vonzó, fürdőruhában főleg nem..

Aztán ha le is fogysz hogy őméltóságának megfelelj, mi lesz? Mentek a strandra, ahol majd nem engedni, hogy megegyél egy fagyit, lángost, vattacukrot vagy bármit?

2018. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!