Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben én is hibás vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben én is hibás vagyok, hogy idáig fajulnak a dolgok?

Figyelt kérdés
Exem ha többet iszik a kelleténél,agresszív lesz,felhánytorgat ilyenkor mindent,ocsmány módon beszél,elmond mindennek.Sokszor előfordult ilyen,ha beültünk valahova,én is ittam,hazaérvén kapta el az ideg,vagy voltunk barátoknál eszegetni-iszogatni,akkor ott,a helyszín nem sokat számít,se az kik vannak körülöttünk.Főleg ezért mentünk külön.Azt hittem normalizálódott a viszonyunk,tudunk felnőtt módjára beszélni,vissza akart térni hozzám.Viszont belefutottunk megint egy ilyen esetbe,úgy gondoltam egy napot együtt tölthetünk,nem lesz gond.Nap végére viszont megint behülyült,éppen valakinél voltunk,sírva jöttem el.Utána próbált bocsánatot kérni,gondolom megbánta amiket mondott,de nem tudom mi tévő legyek lassan,mert nem bírom felfogni hogy teljesen normális amikor nem iszik,de amint van a fejében,kikel magából.Ő azt mondja én provokálom.Nem provokálom,de amikor már ez nekem is sok,visszaszólok erősen.Lehet ezen változtatni valamilyen módon,vagy az ilyenen nem lehet,mert neki ez a stílusa ?
2018. máj. 14. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen hibád, hogy még nem szakítottál meg vele minden kapcsolatot. Persze, fog változni a barátod. Egyre agresszívabb lesz.
2018. máj. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek, akik nem bírják az alkoholt, kötekedősek kesznek, meg kijön belőlük az állat. Az ilyennek eleve kerülnie kéne az ilyen helyzeteket.

De mostmár az exed, lépj túl rajta. Nem kell vele találkozgatni, iszogatni meg végképp nem.

2018. máj. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem bírom felfogni hogy teljesen normális amikor nem iszik,de amint van a fejében,kikel magából"


A pia nem kifogás. A pia miatt nem változik meg az ember, csak gátlástalanabb lesz, nem fogja megjátszani magát és előjön a valódi énje. Sajnos az exed olyan ember valójában, amit látsz, ha részeg: agresszív. Nem is értem, miért agyalsz még rajta, szakíts meg vele minden kapcsolatot és kész. Nem nehéz, csak akarni kell. Én pl. részegen is teljesen nyugodt ember vagyok. Hogy miért? Mert rendben vagyok belül, kiegyensúlyozott vagyok, és olyan vagyok valójában: egy nyugodt ember. Az exed nem ilyen.

2018. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem tolerálom az alkoholt, mivel egyáltalán nem iszom, így össze sem jöttem volna azzal, aki ilyen, ráadásul még agresszív is. Egyebként aki agresszív, annál józan állapotban is felismerhető.

Ahogy írták előttem, nem lesz jobb a helyzet, mérlegelj, hogy mi fontos neked, mielőtt végleges döntést hozol, próbáljatok meg beszélni nyugodt hangvételben.

2018. máj. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyetlen pasi a világon?? Vagy mi a fszért akarsz még vele lenni?
2018. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Két megoldás van: vagy ő hanyagolja az alkoholt, vagy te hanyagold őt. Ha marad ez a felállás, semmi nem fog változni.
2018. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!