Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csányán viselkedtem vele?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy férfival 1 hónapja. De az a helyzet, hogy állandóan késik a randikról, de nem 1-2 perceket, hanem akár 20-30 percet is. Amikor ezt megemlítem akkor még ő van rám megsértődve, örülhetnék hogy találkozunk szerinte. Volt olyan hogy napokig életjelet sem adott magáról, de akkor sem vette fel a telefont, amikor én hívtam. Amikor csókolóztunk volt úgy hogy amikor én abba akartam hagyni, akkor erővel ott tartotta a fejemet. Egyszer állítása szerint azért nem jött randira, mert összeveszett az apjával, mert nem takarította ki a szobáját. Én vártam a találkozót, erre Facebookon közölte hogy bocsi, de emiatt nem tud jönni. Erre lehet nem így kellett volna, de káromkodó szavakkal elküldtem a fenébe.

Utána küldetett nekem egy csokor rózsát futárral, ami miatt megbocsátottam neki. Majd újra megcsinálta ugyanezt. Azt mondta hogy mivel nem vagyok egy kedves ember, ezért sose lesz senkim.


2018. máj. 14. 09:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Utána próbálkozott, de mikor elutasítottam elküldött a francba csúnya szavakkal.
2018. máj. 14. 09:59
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az művészet, hogy 1 hónapja "jártok" és már bántalmazó kapcsolatban vagy, és még mindig benne vagy. Ez a pasi egy művész. Ki a frásznak kellene egy ilyen segg? Rajtad kívül senkinek, szerintem.
2018. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem viselkedtél csúnyán, de rettentően buta vagy és éretlen egy párkapcsolathoz.
2018. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki fél órát késik, hazamegyek. És utána nem találkozom vele többet. Ahogy csúnyán beszélni is csak egyszer lehet velem, mert másodszorra nem adok rá lehetőséget, hogy beszéljen velem. Akit pedig otthon leszidnak és nem engednek el randira, mert nem tette rendbe a szobáját, az nem férfi, hanem gyerek, kortól függetlenül.
2018. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pedig már elmúlt 30 éves. Amúgy a csúnyán viselkedést úgy értettem, hogy nem kellett volna csúnya szavakkal elküldenem.
2018. máj. 14. 10:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne őröld magad ez miatt.. amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten. Nem te adtál okot a történtekre. Ha ő egy bunkó ember, akkor maradjon is egyedül. Nem te voltál a “nem kedves”.. és ne is akarj valakije lenni egy ilyen embernek.
2018. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Csak nekem tűnik fel, hogy a pasi 30 éves, de a Kérdező a következőt írta?:

"Egyszer állítása szerint azért nem jött randira, mert összeveszett az apjával, mert nem takarította ki a szobáját."


30 éves, és nem mehetett el randira, mert ki kell takarítani a szobáját? Mivan? :D:D Lemegyek hídba komolyan mondom, hogy az ilyen emberek randiznak, én meg nem találok senkit sem:D

2018. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem ez hazugság volt. Inkább azért nem jött el a randira, mert nem volt kedve. Mindig csak azokban az időpontokban lehetett vele találkozni találkozni amikor ő akart, ő nem igazodott hozzám.
2018. máj. 14. 10:20
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha küld neked valaki egy csokor gazt az mindent rendbehoz?És még futárral is küldi nehogy meg kelljen mozdulnia.Te meg ilyennek bedőlsz?
2018. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miert talalkozol vele?
2018. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!