Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekesen viselkedtem vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekesen viselkedtem vagy a barátom a gáz?!?

Figyelt kérdés

Szeretem ha szeretgetnek és én is szeretek szeretgetni. Nyújtottam a kezem hogy jöjjön oda, megölelném, nem jött, mondta hogy majd mindjárt.

Néz a tévében valami unalmas dolgot csak a telefonján matat és én elkezdem puszilgatni a vállát (mert unatkozom) és csak a max. 10.-re kapok egy puszit és fordul vissza.

Ma reggel még egy kicsit visszatartottam az ágyban, ott maradt mintha rab lenne (pedig más pasi hogy örülne ha egy csaj reggelente még egy kicsit ott akarná tartani maga mellett az ágyban, nem?) és délután azt mondta mikor készült valahova hogy de jó hogy most nincs aki visszatartsa. Ezt kicsit heccelősen mondta, szóval nem tudom hogy viccelt-e vagy sem.

Nekem olyan rosszul esnek ezek a dolgok. :( Mit csináljak?


2016. jan. 3. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ülj le vele és beszéld meg vele mindezt, ami bánt téged!


Egyébként vannak olyan srácok, akik nem bújósak, szóval lehet, hogy ő pont ilyen.

2016. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ebből nekem az jön le, hogy nem egy érzelgős fajta. De milyen gyakran fordul elő ilyesmi? Ő sosem szokott szeretgetni?
2016. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van egy atombiztos módszer,ha az ágyban akarod tartani...:D

Lehet nem az az állandóan összebújós fazon,van ilyen.

Te tudod milyen, te ismered.

Ettől még szerethet.

2016. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy normális férfit,aki szereti ha babusgatják,nekem pl bejönnél
2016. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem az a bújós fajta tényleg. Nekem nem tetszene, szerencsére a barátom nem ilyen.
2016. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
leszek én a pasid, én szeretek bújni
2016. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen volt egyébként? Tehát, amióta megismerted, vagy csak mostanában ilyen? Mert ha az előbbi, akkor szerintem se te nem voltál gyerekes, se nem a barátod a gáz, csak ilyen fajták vagytok. Te a bújósabb, ő meg a nem annyira bújós típus. :)

Engem például nem zavarna, ha ilyen lenne a barátom, én se igénylem azt, hogy 0-24-ben ölelgetve meg puszilva legyek. :))

2016. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!