Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a barátom minden pénteken elmegy haverozni?

Figyelt kérdés
Már 3 éve leszünk együtt de ezt a minden héten péntek haveros nap ez kb 1,5- 2 éve kezdte el. És azzal a dumával jön ,hogy neki kell a szabadidő neki kell az hogy minden héten haverozhassan sőt most hogy jön a nyár már van hogy nem cska pénteken hanem csütörtökön is elmegy ..meg szombaton is . Tavaly nyáron is kb 7 napból 5szor elment bulizni és engem sosem visz magával és azt mondja hogy nem szeret baratnovel bulizni :( és ez nekem kicsit gyanús ..
2018. máj. 15. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az a te döntésed, hogy meddig hagyod magad alázni, ez a helyzet abszolút nem normális.
2018. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát az hogy nem visz magával elég gyanús..és szerintem a gyanúd nem hülyeség.. furán viselkedik és ez nem normális.. hány évesek vagytok?
2018. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én 20 ő most lesz 21
2018. máj. 15. 10:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Minden normális, ami mindkettőtöknek jó. ha ez neked nem jó, másik partnert kell keresni,
2018. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát pedig barátnővel a legjobb bulizni..mert még ha elmegy sörözni 1 hónapba 1-2x a haverjaival okés de hogy ne vigyen téged magával...
2018. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nem is iszik sose mert mindig ő vezet . És én is mindig vele szeretnék menni bulizni de ha egyszer nem akar ..én nem is érzem jól magam annyira ha elmegyek barátnőmmel bulizni . Mindig azon kattogok hogy mit csinálhat .
2018. máj. 15. 10:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha kattogsz meg otthon szomorkodsz akkor az már régen nem jó.. vagy választás elé állítod hogy vigyen téged is vagy akkor szakítasz vele mert te otthon ideges vagy..stb
2018. máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos pont olyan haverja van aki mindig el rángatja mindenhova és annyira nem veszi észre hogy nekem ez szarul esik ..Pedig tudja milyen vagyok és hogy mennyi mindent megteszek érte de nem változtat .. csak azt hajtogatja vagy elviselem hogy o ennyit haverozik vagy akkor keressek olyat aki velem akar lenni sokat . Mert neki kell ennyi szabadidő .
2018. máj. 15. 10:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod a választ te is hogy mit kell tenned.. Vagy csináld akkor te is ezt. Beszélgess más fiúkkal neten,járj el bulizni és meglátjuk hogy neki hogy esik..ha nem érdekli akkor valószínű nem szeret bár így se érezhet annyira nagy érzelmeket ha ilyeneket mond és simán elmegy...kell az embernek a szabadidő ezt aláírom de nem ilyen áron hogy a párja meg szomorú... ennek így nincs értelme.
2018. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Évek óta tűröd ezt. Miért? Ez itt a kérdés. Ő nyilván nem akar kötöttségeket és szabadon akar csajozni, nem ez a kérdés, hanem az, hogy neked ez miért jó? 3 éve? Normális vagy?
2018. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!