Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Jogosan érzek így?

Figyelt kérdés

A párommal kicsit több mint 2 éve vagyunk együtt.Távkapcsolatban (csak hétvégén találkozunk,az utóbbi időben csak szombaton vagy vasárnap pár órára)

Én annyira rosszul érzem magam,bármit megtennék azért hogy együtt legyünk,és ne kelljen így szenvedni..Mindig felvetem neki azt,hogy költözzünk össze,nézzen albérletet.Ő általában tol egy szivet vagy valamit és azt mondja,hogy majd megbeszéljük.2 éve vagyunk együtt,a majdokkal nem jutok már semmire.A kérdéseimre mindig az a válasz: nem tudom,mindegy.Egyszerűen ez engem annyira de annyira elkeserít.Úgy érzem,hogy teljesen belebetegszem ebbe.Nagyon szeretem őt és rettentően rosszul esik,hogy ő csak így lazán elvan a híg sz*rban és nem akar semmi változást az életében.

A másik:egyáltalán nem vagyok nagy igényű,de pl semmit se ünneplünk meg..az évfordulónkat se,sőt nem is spórol,hogy nyaralni mehessünk.Egyszer se voltunk..sőt úszni se mentünk,strandra se..(És igen mondtam neki a közös programokat,de semmihez se volt kedve) Úgy érzem,nem jut előbbre a kapcsolatunk,mert ő semmit se szeretne..Kapcsolatban vagyunk,elvileg van valaki aki "mellettem van" de mégse..ígyis magányosnak vagyok.. Ráadásul a családi hátterem sem túl jó,"naggy kő van a szívemen" :( sokat sírok és emésztem magam,szeretnék boldog lenni..



2018. ápr. 28. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Azt próbáld megmagyarázni magadnak, hogy miért szeretnél valakit, aki ennyire szarik rád. Nem érdemelnéd meg az igaz szerelmet? Inkább bennemaradsz a híg fosban? A saját életed kovácsa vagy, csak rajtad múlik.
2018. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Én a helyedben eldönteném, hogy a rendelkezésemre álló x napot mivel szeretném eltölteni a hátralevő életemből: Sajnálom magam amiatt, mert szar családom/párom van, akiktől nem kapok szeretetet, mindenért őket okolom, közben a szoba sarkában sirdogálok, vagy azt mondom, hogy szarok mindenkire, és olyan programokat szervezek magamnak, vagy a barátnőkkel közösen, hogy este ne kelljen azt éreznem, hogy ez a nap is felesleges volt, hanem mosolyogva bújjak az ágyikómba. Ha hiszed, ha nem: nincs szükség senkire ahhoz, hogy boldog lehess, csak önmagadra. A világ annyi csodálatos dologgal van tele. :)
2018. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Jogos amit érzel, de én már ott hagytam volna a helyedben.
2018. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Jogos az érzésed. És egyet értek az előttem szólókkal: ez a te életed, te döntödcel, mivel töltöd meg. Egy olyan emberrel, aki tojik rád, vagy megadod magadnak az esélyt, hogy olyan párod legyen, aki össze akar veled költözni, veled akar programokat és nem hétvégi gyógydugása leszel. Ilyen "kényelmi" látszatkapcsolat vagy, amibe minimális erőbefektetést kell tolni.
2018. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem a nők miért szeretik ennyire erőltetni ezt az osszekoltozes témát

Ha volt valakim sosem költöztem össze vele vagy ő jött at hozzam vagy én mentem

Nekem sok lenne hogy valaki éjjel nappal a nyakamon lenne

Kell a szabad tér hogy egyedül aludjak vagy csak úgy legyek magamnak

2018. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen egyet értek az előttem szólókkal. Neked kell a sarkadra állnod, és változtatni az életeden, ha igy nem vagy boldog.

Én igy a leírtak alapján azt gondolom, hogy hiába vagy te nagyon szerelmes, ha ez nem kölcsönös. Mert nem az, hiába állit ő mást. Neki nagyon jó, hogy van egy heti fix szexpartner, aztán ennyi. Se program, se semmi komolyabb neki nem kell. Ne őt vádold, hogy ő maradni akar a híg f.sban, neki teljesen megfelel így. Neked nem kielégítő ez a helyzet (megjegyzem joggal) szóval te vagy az, aki benne ragad csak mert szereted. Jó szereted, de mi pluszt ad neked ez a kapcsolat? Heti néhány óra enyelgést? Klassz. Sokszor még egy szeretőnek is több jut ennél.

Gondolkodj el ezen, hogy neked tényleg egy ilyen tengilengi semmilyen kapcsolatra van-e szükséged. És nem lene -e jobb túljutni ezen, és egy olyan partnerrel együtt lenni, aki tényleg szeret, és veled akar lenni?

2018. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És ez mitől kapcsolat? Ennél több közös programom van a 90 éves szomszédommal is.
2018. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
5-ös. Neked ez az igényed, a kérdezőnek meg más. Ha neked úgy jó, ahogy csinálod, szíved joga úgy élni, találsz magadnak olyat, aki hasonló habitusú. Kérdezőnek viszont más az igénye, mint a párjáé és arra akarjuk ráébreszteni, hogy a párját megváltoztatni nem tudja, de magát és az ő életét igen, ezért gondolja át kit akar az életében.
2018. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Persze értem

Nőként nem értem hogy a nők miért erőltetik ezt hogy költözés

Mások vagyunk igen párja meg nem fog változni

2018. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem mindig a nő erőlteti. És a komoly kapcsolat normális vele járója, hogy előbb utóbb összekötik a hétköznapokat. Nem mindenki (legyen akar férfi vagy nő) akar megrekedni a tini kapcsolatok szintjén, hogy csak összejárogatunk. Te spec nem ilyen vagy, vagy pedig nem találkoztál meg azzal az emberrel, akivel megtennéd.
2018. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!