Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezelhetném könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strawberry170819 kérdése:

Hogy kezelhetném könnyebben ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Én 28n, ő 25f, 3 hónapja ismertem meg, laza szexkapcsolatnak indult, de elkezdtem egyre jobban beleszeretni. Külsőre tökéletesen az ideálom, nagyon jól érezzük magunkat együtt, megvan a közös hullámhossz, de neki olyan az életstílusa, hogy nem akar komoly kapcsolatot (nem is volt neki még), viszont érzem, hogy ő is nagyon szeret velem lenni. Jelenleg heti 1x találkozunk, akkor főleg szex van, de sokat beszélgetünk, nevetünk. A gond az, hogy nyár végén külföldre költözik, és érzem, hogy egyre jobban beleesek, félek előre, hogy fogom viselni, ha elmegy. Volt szó róla,hogy szeretné, ha kimennék vele, de egyelőre nem tudja/akarja valamiért megoldani, hogy többet legyünk együtt és megismerjük egymást, ezért lélekben próbálom elengedni, de senki nem mozgatott még meg így. A kérdésem az, hogy hogy nyomhatnám el magamban ezt az érzést, hogy ne fájjon még jobban?

Dolgozom, komolyan sportolok, szóval nem is akarnék állandóan rajta lógni (igénylem a külön töltött időt, még ha nem is ennyit), de egyre erősebbek az érzéseim, és mivel hisztis érzelgős típus nem vagyok, szeretném normálisan kezelni és őt sem terhelni ezzel. Ki hogyan kezeli az ilyen félig viszonzatlan/reménytelen szerelmet?



2018. máj. 15. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A helyedben befejezném most. Ennél már csak nehezebb lesz. Ő elmegy, te meg ott maradsz. Akkor minek ezt tovább fokozni?

Minél hamarabb szakítasz, annál hamarabb leszel túl az egészen.

Még időközben ő is rájöhet, hogy hiányzol neki, és téged akar. Amíg nincs köztetek nagy távolság, addig újra kereshet.

2018. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszer már "szakítottam" vele, nagy sírás rívás közepette visszakönyörögte magát. (csak engem akar, hiányzom, menjek ki vele stb.)
2018. máj. 15. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha amikor szakitottál, egyszer megemlitette, hogy menj ki vele külföldre, akkor az épp abban a percben nem gondolta komolyan. Arra jó volt, hogy meggondold magad, mert ha azt akarja, hogy kimenj vele, akkor biztos komolyabban gondolja.

Nézd Kérdező, egy nagy igazság z életben, amit megtanultam: akármit mondhat az ember, a tettei áruljk el igazán, mit akar. Ő nem akar időt befektetni, hogy találkozzon veled sűrűbben, hogy megismerjen, hogy magasabb szintre emelje azt, ami kettőtök közt van. Azóta arról sem beszélt, hogy menj ki vele.

Elég egyértelmű, hogy ő ebbe semmi komolyat nem akar, energiát sem akar befektetni.


Ha te mást akarsz, akkor ki kell lépned, mert nem tőle fogod megkapni.

Voltam a helyedben, a rosszabbik úton kellett megtanuljam. Legyél nálam okosabb.


29/N

2018. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem te vagy az egyetlen akivel összejár szexelni, hidd el.
2018. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Soha ne a szavaknak higgy, hanem a tetteknek. Mondok egy példát, egyik barátnőm most szakított a pasijával, akiről kiderült, hogy 4 hónapja másik barátnője is van. És semmit nem sejtett, véletlen bukott le a srác, addig ment az így szeretlek, úgy szeretlek, egész nap írogatás, telefon, már össze is költöztek. Jó, mondjuk arról a pasiról le is jött első látásra, hogy tipikus kondis fuckboy, akiben akkor se bíznék, ha kényszerítenének rá, de barátnőmnek valahogy ez nem volt egyértelmű.


Ez a srác kb ugyanez a mesélős fajta lehet. Elhiteti, hogy majd mehetsz vele, aztán majd költözésnél beközli, hogy mégse, de addig jó vagy szexre. Inkább azt mondd neki, hogy nyugodtan megmondhatja, hogy valójában mit akar tőled, nem fog befolyásolni semmit, csak akkor te is tudod, mit várj tőle. Mondd úgy, hogy neked az jó, ha csak szex, meg az is, ha több, csak legyen őszinte értelmes felnőtt ember és mondja el, mit akar. Bár igazából felesleges, ha kapcsolatot akarna veled, akkor vinne jobbra-balra, nem csak digi-dugi lenne. Szerintem.

2018. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezen már túl vagyunk... Mármint h eléálljak és megmondjam, hogy legyen őszinte, hogyha csak digidugit akar.


Vannak programok is csak sokkal kevesebb, mint az testi együttlét.

2018. máj. 15. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor vàrd meg mit mond ha majd megy ki kükföldre .Ha komolyan gondolja akkor eléd all és elmondja hogy szeretnêm hogy velem gyere pakolj .Ennyi .Nem hiteget hanem csekekszik.Addig meg kétekyekközt tart .
2018. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!