Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tennétek ebben a bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tennétek ebben a bonyolult helyzezben?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok a párommal,megismerkedésünknél minden rendben volt nagyon jól elvoltunk majd eljegyzett jött a baba (utánna a gondok a hiteleiről nem beszélt a szüleinél laktunk onnan kitettek minket majd az én szüleimhez kerültünk ott voltunk jópár hónapot onnan is mennünk kellett mondván 1család vagyunk éljük a saját életünket eljöttünk onnan is de azóta az ő szülei is beleszolnak a kapcsiba és az enyém is) a gyerekkel ritkán foglalkozik majd miután ezek kiderültek ő csak azárt akart gyereket meg a családba kerülni hogy kitudja fizetni a hiteleit majdnem seggreültem :( egyedül maradt veszkedéssel gyerekkel (egyenlőre kissebb egészségügyi gond miatt dolgozni sem tudok)erre ő annyit .mondott én is segìtettem.ő is fog addig maradjunk együtt amig nem jön helyre a dolog ... én viszont már alig birok ránézni is
2018. máj. 16. 06:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én akárhogy is keresem a mondatvégeket, hát az istennek nem találom sehol. Mi a lóphasz bajod van?
2018. máj. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A másik... Akárhogy is keresem, nem találom a kérdésedet 4 évvel ezelöttről arra vonatkozólag, hogy vállalj-e gyereket a semmire egy olyan emberrel, akiről semmit sen tudsz.
2018. máj. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szemrákot kaptam ettől a kérdéstől...te komolyan nem ismered a vesszőt és a pontot? Használj már mondatvégi írásjeleket könyörgöm.
2018. máj. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a bonyolult?

Egyedül nem tudod magatok eltartani, úgyhogy kénytelen vagy addig vele maradni, amíg a saját lábadra állsz.

Legközelebb meg akkor vállalsz gyereket, ha van hova és miből.

2018. máj. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3x olvastam el hogy megértsem, pedig esküszöm nem vagyok fogyatékos.


Tehát ha jól értem friss volt a kapcsolat, ő eljegyzett és csinált neked egy gyereket. Mindezt azért, hogy az elhallgatott hiteleit fizetni tudja. Először az ő szülein élősködtetek, majd a te szüleiden és mindenhonnan kivágtak titeket. Nyilván beleszólnak a szüleitek a kapcsolatba, hiszen költöztök össze-vissza egy kisgyerekkel, mint a csövesek.

Ha jól értem ő csak addig akar veled maradni, amíg helyre nem álltok anyagilag. Magyarul amíg ki nem fizeti a hiteleit.

:D


Én a helyedben fognám a gyereket, elmennék anyámékhoz, bocsánatot kérnék és könyörögnék, hogy fogadjanak be. Amíg anyukád vigyáz a gyerekre, addig el tudsz menni 4/6/8 órában dolgozni. Pláne akkor, ha kisebb egészségügyi problémád van. Gondolom az nem azt jelenti, hogy fekvőgipszed van, szóval munkaképes vagy. Beleadnék a rezsibe és próbálnék magamnak félretenni, hogy új életet tudjak kezdeni. Amíg a pasiddal vagy, addig minden penzetek a hitelébe fog menni.

2018. máj. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4es 5ös köszi a választ valahogy igy lesz és nagyjából ez történt, de félre értés ne essék, nem élösködtünk adtunk mindenkinek ... nyilván nem annyit mint külön!
2018. máj. 16. 09:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát addig semmiképpen nem vállaltam volna gyereket, míg kijárom az iskolát, és vállalható színvonalon meg nem tanulok fogalmazni. Ezt már bszhatod, úgyhogy légy erős, viseld a tetteid következményeit, állj talpra anyagilag, aztán irány az egyedülálló anyaság.
2018. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez nem feltétlen a te hibád. Illetve te is hibás vagy valahol, de most felelősséget kell vállalnod egy gyerekért is, ezért tényleg az lesz a legjobb mindkettőtöknek, ha megszabadulsz attól a pénznyelőtől.

5-ös voltam.

2018. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!