Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kölcsönös a vonzalom, viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsönös a vonzalom, viszont mindkettőnknek párja van. Volt. Eddig. Ő válik, vajon mit tegyek? Ő 40 éves férfi, van egy gyereke, én 27 vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve kerülgetjük egymást, nem történt semmi komoly, de egyértelmű, h vonzódunk egymáshoz, nyíltan viszont még egyikünk sem vallotta be. Ő nemrég bejelentette, hogy elválik a feleségétől, mert több mint 1 éve visszavonhatatlanul rossz a helyzet náluk. Kihűltek az érzések, mindkét fél részéről. A nő kezdeményezte. Ami furcsa számomra, hogy több év házasság után olyan boldogan közölte velem, mintha mi sem történt volna. Őszintén szólva, az én kapcsolatom sincs rendben, de nem tudnám ilyen könnyen elengedni, pedig talán ez lenne a helyes. Mit tegyek? Ő most mit vár tőlem? Hogy én is szakítsak, és próbáljuk meg? Nem értem, hogyan tudta ilyen könnyen elengedni a nőt. Vagy ez csak a látszat?Én nem vagyok ilyen, nekem nem lenne ilyen egyszerű, én szeretem a páromat, csak nem javul a helyzet nálunk sem. Mondanám, hogy a megszokás..Mit tegyek?? Húzok felé, de a jelenlegit nem tudom elengedni...
2018. máj. 17. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Ezt azelőtt kellett volna kitalálni, mielőtt belekavartál a sz.rba. Kellemes mostohaanyáskodást
2018. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írtam h több mint 1 éve nincsenek jól együtt...mi pedig fél éve ismerjük egymást..kis matek. Ha nem tudod értelmezni a mondatokat, nem kérek a kommentedből. Köszi, további szép napot!
2018. máj. 17. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elengedni q mostanit, akkor azt próbáld meg helyretenni. Ha nem megy, szakits vele. Várj. Esetleg legjobb újra keresd fel a fél éve legyeskedôt.
2018. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj nekem. Hagyd ott. Én itt vagyok 35
2018. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kèrdezz rà ő mit szeretne.
2018. máj. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!