Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám ezt megoldani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Kb. 4 hónapja ismertem meg a barátomat, és 2 és fél hónapja vagyunk együtt. Sosem volt még ilyen rendes barátom, sok mindenről tudok vele beszélni és tényleg nagyon szeretem őt. Azonban még tavaly nyáron ismertem meg egy másik fiút, akivel egyből nagy volt az összhang, olyan mintha a lelki társam lenne. Alapból elég fura lehet egy kívülálló számára a barátságunk, ugyanis nagyon sok mindent nem tudunk egymásról. Sosem beszélünk olyan dolgokról amik ismerkedéskor alapdolgok, inkább mélyebb dolgokról, így mondjuk lassan egy év ismertség után sem tudom honnan származik, vagy ilyenek, de tudok mindent a legjobb gyerekkori élményeiről, miken gondolkozik mikor egyedül van, és alapból ilyen számomra sokkal fontosabb dolgokról. Mi imádunk így elbeszélgetni, "lelkizni", főleg éjszaka közepén. Ez viszont a barátomat nagyon idegesíti, féltékeny, és igazából teljesen megértem, mert fordított esetben én is így reagálnék. Nem tudom neki megmagyarázni, hogy köztünk csak barátság van, és attól félek hogy a végén valamelyikőjüket elveszítem, pedig mindketten nagyon fontosak, csak másképpen. 23/L
2018. máj. 17. 22:10
 1/2 iamaveryniceguy ***** válasza:

"igazából teljesen megértem, mert fordított esetben én is így reagálnék."


Akkor mi a kérdés? Most komolyan. Mi a tököt akarsz, ha még te is megérted őt.

Vagy nem beszélgetsz a csókával vagy szakítasz.

2018. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszelgess a baratoddal, ha pasid nem kepes elviselni az legyen o gondja.
2018. máj. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!