Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akar tőlem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem ez a fiu?

Figyelt kérdés
9 hónapja ismerem.Amikor ismerkedtünk eleinte sokaig semibe vettem,aztán végül közel engedtem magamhoz.Talalkoztunk 3x aztán nálam aludt.Megbeszeéltük kavarunk es ahogy lesz.Elvoltunk azt hittem minden tuti,erre összejött egy másik lánnyal.Eggyütt volt vele de közben nekem írta hogy jobb lett volna ha velem folytatja amit elkezdtünk stb Többször rámírt erdeklődőtt én bunkon elküldtem.Végül szétment a lánnyal visszafogdtam mert addig könyörgött.AZt mondta rajött hogy hibázott és megijedt az erzeseitol meg ami közöttünk lehet es azert a maisk lanyt valasztotta mert tul jonk tartott magához,kevésnek érezte magát mellém.utanna taliztuk eggyütt aludtunk aztan rendszeresen csak ő keresett en direkt nem kerestem.Egyszer azt mondja csak szexualis vonzalom van reszeről de szeret velem lenni es akkor is szivesen talalkozik velem ha semi intim nm törtenik csak vlem lehessen,es nagyon szeret mint embert.de a számom megvan neki kb 5 honapja egyszer nem hív fel,viszont akarhanyszor elküldöm a francba mindig rámír végül tehát nm akar elengedni.azt mondja jelenleg m tudja mit érez lehet erez irantam vmit nm tudja több ido kell hogy rajöjjön.Azt mondja menjek bele ebbe barati laza kapcsiba erezzük jol magunkat es ahogy lesz.Viszont azt megfigyeltem minel elutasitobb bunkobb vagyok vele annál joban könyrög és teper.Tudja hogyan erzek iránta és csak játszana velem?AZt mondta ha viszont kavarnánk csak velem tenné,másra nem vágyna.de nm akar komolyat jelenleg jo így függetlenül neki . kezdek belefárdani .mit tegyek:Én 21/L ő /F

2018. máj. 18. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt hittem, egy 15 éves csaj panaszát olvasom...

Hogy mit akar? Hát d.gni. Ilyen egyszerű.

2018. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dugni
2018. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Legutobb amikor nalam aludt nm torntent kozottunk semi szexualis tvztunk pizzaztunk dumaltunk es mondta hajlando velem ugy is talalkozni hogy nem tortenik kozottunk semi oylan.szoval egyeb otletek?
2018. máj. 18. 10:52
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

"5 honapja egyszer nem hív fel,viszont akarhanyszor elküldöm a francba mindig rámír"

Ha nem beszéltek 5 hónapja hogy küldöd el a francba akarhanyszor? :)

2018. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Facebookon beszelegtunk :)
2018. máj. 18. 11:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes beled, csak te mivel vegig tavolsagtarto voltal vele megprobalt elszakadni egy masik lannyal. Ez nem sikerult, mert tovabbra is veled akart volna lenni legszivesebben. Most mivel nem lehet veled ugy, ahogy egy rendes kapcsolatba, probalja megorizni ugy, amennyire tudja, azaz kavaras szinten, mert lemondani meg mindig nem tud rolad. Szerintem!
2018. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én meg azt hittem, hogy egy brazil szappanopera forgatókönyvét olvasom. Nem való nektek még a párkapcsolat, bocs.
2018. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kedves 4.válaszoló,ugy nez ki eddig csak te tudtál értelmes választ adni :)
2018. máj. 18. 11:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy luk vagy neki a ki tudja hányból. De ezt most valószìnűleg nem hiszed el, mert bedőlsz a szövegének. Állítsd falhoz a srácot! Mondd meg neki, hogy ez így neked nem megy. Döntse el, hogy együtt vagytok rendesen, vagy mehet a fenébe. A kitérő válaszok, ködösítések, kifogások is azt jelentik, hogy mehet a fenébe. Ne engedd, hogy kihasználjanak, ne fecséreld a drága idődet egy csapodàr, megbízhatatlan pasira.
2018. máj. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen kedves utolsó így lesz :)
2018. máj. 18. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!