Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig azok a srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig azok a srácok tetszenek akik észre sem vesznek és miért mindig azoknak tetszem akik engem nem érdekelnek?

Figyelt kérdés

bocsánat, ezt a kérdést inkább feszültség levezetésként írtam ki! ha valaki ugyanígy érez, itt nyugodtan panaszkodhat! de tényleg így van, és annnnnnyira bosszantó...

L/18


2010. jún. 14. 23:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok naiv, de sokat nem adok a "nyomulós ismerkedésre", akkor se ha a csaj nyomul rám, nálam pl semmi plussz hatást nem ér el.


A "vonzalom"-nak pont az a lényege, hogy kinézel egy pasit, aki bejön neked, magyarul észreveszed őt és ha ő is kinézett/észrevett (nem konkrétan a szerelem első látásra gondolok:D), akkor kialakult a vonzalom. Na ekkor van értelme a nyomulásnak, az ismerkedésnek.


Ha nem vesz észre, akkor sry, de ott nincs mit enni. Szerintem a kiválasztott szívét, megkapod és nem pedig megszerzed. Legalábbis nálam eddig így volt és boldog párkapcsolatokat éltem meg, tényleg szerelemmel:)))


20/F

2010. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

előző vagyok:D


UI: csak simán add/adjátok önmagatokat, legyetek vidámak, ne erőltessétek a szerepjátszást, csak viselkedjetek önmagatokként!

Ha egy nő természetesen viselkedik, egyrészt az érződik az egész jellemén, viselkedésén, és sokkal vonzóbbá teszi, másrészt rengeteget dob a kisugárzáson:)


Megjegyzés 1: Egy vidám, természetes nőnél nincs vonzóbb:))) még a mai csodaszerek világában sem.


Megjegyzés 2: Ha ez jelent valamit, akkor pl nálam egy olyan csaj/nő akinek nincs kisugárzása, nem természetes az alapból szóba se jöhet. Nem egy ilyet visszautasítottam már.

2010. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
köszi a hozzászólást! jó hallani egy férfi véleményét is :))
2010. jún. 15. 13:40
 14/33 anonim ***** válasza:

Örömmel :D

Remélem segített valamit:)

2010. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Már egyszer írtam ilyesmit az egyik kérdésre, ide másolom. Lusta vagyok, nem is olvastam el a hozzászólásokat se... de lehet, hogy érdekelni fog titeket, amit írtam:


..........................................

A csajok többségének imponál, ha leszarják őket. Te is ilyen vagy. Ezt általában kinövik 20-25 éves koruk között, de valamennyire mindig megmarad. (és attól is függ, hogy ez mennyire volt bennük...)


Ugyanis ha valaki valakit lszar, akkor a másikban előbújik egy ilyen automatikus reakció, hogy "pont engem? velem nem foglalkozik? pont velem nem? miért? nem vagyok elég jó?" - és akkor elkezd többet megtenni.... ugyanis be akarja bizonyítani az ember, hogy ő annyi mindent tud és csinál, hogy ne sz@rják már le.. tehát még te lapátolsz érte. Emellett ha valaki valakit leszar, az azért is lehet imponáló, mert az azt jelentheti, hogy az a másik mennyire nagyon magasabb szinten van nála. Erre buknak a (buta) nők. Ha pedáloznak érte, 10%-ban kapnak olyat, aki tényleg színvonalasabb hozzájuk képest, 10%-ban olyat, aki ezeket tudja és orvul ki is használja (de ha komoly kapcsolatot keres valaki, akkor minek???) ... a maradék 80% az az esély, amennyi esélye van, hogy valami bunkó f@sszal jöttök össze.


Ezért (is) buknak (főleg) a fiatal csajok a hlye bunkókra. Persze ezek nem tudatos reakciók.


20-25 éves koruk után kezdik el értékelni a csajok csupán az igazi értékeket, az ilyen baromságokkal szemben. Vagy akkor se...


Ahogy pl. elkezd más arányban számítani a külső és a belső... az, hogy 25-30 éves csajok közül már szinte senki sem rajong annyira a nagyon hlye nagyon macsókért, mikor tizenévesen még sokkal többet számított, hogy olyannal is megdugassa magát, aki másoknak is kell. Hogy elismertebb legyen és mutogathassa, elmondhassa magáról, hogy olyannal volt együtt, aki a butákkal simán elhiteti, hogy ő az alfa hím.


Persze vannak kivételek... és minden korosztálynak megvannak a saját maga hibái... és van olyan, aki korábban ér, vagy olyan, aki 40 évesen is lelkileg egy 16-18 éves szintjén van...


Az erősebb nemnél is hasonló dolgok működnek, csak más köntösben.


Ezt persze nem az oldalt olvasó 15 éveseknek írtam, inkább jól esett leírni ezeket.


xyz, 23/f, aki nagy unalmában feljött az oldalra, hogy röhögjön egy jót némelyik kérdésen, de most ehhez komolyan szólt hozzá.

...........................................

2010. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

15:23 vagyok


De még sok minden bejátszhat nálad... pl. az elérhetetlenség iránti túlzott vonzalom, vagy hogy nem a földön jársz és nem olyat keresel, aki hozzád való... esetleg beképzelt is lehetsz, az is hozzájárulhat. Meg még ezernyi oka lehet...

2010. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Van alapja annak amit írtál, ezt elismerem:) vannak ilyen esetek.
2010. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

15:23-as xyz, teljesen egyetértek veled, minden igaz, amit leírtál. sajnos valóban így működnek a lányok :)

az a furcsa hogy tisztában vagyok azzal, hogy imádok az elérhetetlenhez vonzódni, de remélem sikerül majd felülkerekednem ezen!

2010. jún. 15. 16:02
 19/33 anonim ***** válasza:

Kedves 15:45-ös hozzászóló és Kedves kérdező!


Igazából nincs olyan eget rengető különbség a nemek között se... csak legfeljebb néhány tulajdonság máshogy nyilvánul meg. Vagy a társadalmi normáink néhány dolgot jobban elnyomnak, vagy éppen felerősítenek a különböző nemeknél. Meg valamiben csak a saját nemünk tulajdonságait, valamiben pedig csak a másik nem tulajdonságait fedezzük fel. Vagy fedezzük fel előbb/foglalkozunk vele.


Érdekesen működnek az emberek... (amúgy műszaki ember vagyok) és mindennek szokott lenni valami oka. Sok esetben pedig félre vannak tájolódva az emberek, mikor azt hiszik, hogy tudják valaminek az okát.


Tudod, neked nem hazudnék, de nekem se higyj,

mert lehet, hogy amit mondok, csak szerintem van így!

/ Junkies /


De nagyon sok érdekességre rá lehet jönni

2010. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Néha szinte logikátlanul működünk, de annak is van okai. Főleg, mikor szerelmesek vagyunk :-D. Ámor össze-vissza lövöldözik, aztán röhög az eredményen. De nem bánom, ha néha eltalál... biztos valamivel bekeni a nyílhegy végét, mert nem hogy nem fáj a találata, de néha még jól is esik... Csak szar, ha ki kell venni a nyílhegyet. Vagy ha már rég bennünk van egy, de mégis újra eltalál az a szerencsétlen, mikor nem is kérjük :-D. De akkor már előtte gondok szoktak lenni...


(xyz voltam)

2010. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!