Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megunta a kapcsolatunkat, azért nem akar velem lenni ma?

Figyelt kérdés

Barátommal kb. 2 éve vagyunk együtt. Mindig hetente 3-4 alkalommal szoktunk együtt aludni, hétköznap mindegyikünk dolgozik 8 órában, így tartalmasan időt hétvégén tudunk csak közösen tölteni. Most úgy alakult,hogy az elmúlt időszakban (2 hete) szinte folyamatosan együtt aludtunk. Ma kitalálta,hogy a hétvégéből egy napot ő egyedül szeretné lenni,ú gy hogy hétfőn is külön leszünk. Én ennél ragaszkodóbb vagyok, rosszul esik. Ennyi idő után más már együtt is él. A hiba bennem van? Túlságosan sokat akarok?

22/N 28/F



2018. máj. 5. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Kell neki a magán szféra, ezzel mi a bajod? Nem unt meg, csak a munkán kívül, ha állandóan ott vagy nem igen tud foglalkozni mással.

Attól mert együtt vagytok, nem kell egymás nyakán lógni állandóan. Akik együtt élnek, azok sem feltétlen lógnak egymás nyakán állandóan.

Attól még biztos, hogy szeret, ha ki is mutatja ennek ellenére.

2018. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor együtt töltjük az időnket akkor is csinálunk külön dolgokat, nem lógok rajta. Meg ma is reggel láttam,azóta nem.
2018. máj. 5. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

Ettől függetlenül neki lehet, hogy az utóbbi idő sok volt. Megszokott már egy rendszert, te meg felborítottad vele. Amúgy meg ha annyira megijedtél, miért nem vele beszéled meg? Annyira hülyeség igazából vad idegen emberektől segítséget kérni, mert ahány ember, annyi szokás.. szóval lehet valaki hasonló, de pont ugyan olyan úgy se lesz. És igazából nem biztos, hogy minden tipp megfelelő amit adni lehet.

Nem ismerjük, nem tudhatjuk mi van a háttérben pontosan.

Vagy talán szeretnéd, ha valaki innen majd rá írna és beszélne vele, hogy "hé te, szereted a barátnődet, elmondhatnád mi bajod van vele :D"

2018. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi maganyra szüksége van, ő ilyen. Tiszteld a döntését.
2018. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is szükségem van egyedül töltött időre, bármennyire is szeretem a barátnőmet. Ne vedd ezt zokon, és különösképpen ne kezd el baszogatni emiatt, ezzel a szöveggel, hogy "Megunta a kapcsolatunkat, azért nem akar velem lenni ma?"

mert ezzel csak eltaszítod.

Én frászt kapnék egy ilyen kérdéstől.

2018. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem unt meg téged csak egyszerűen szeret egyedül is lenni

Ugyan ez vagyok én is ,ezét nem szeretek össze költözni egy kapcsolatban mert ott nincs szabad terem

Amikor túl sokat voltunk együtt alig vártam hogy egyedül legyek

2018. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2018. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!