Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadt ki ennyire?

Figyelt kérdés
Tudom lehet szemétség volt.A barátnőm nagyon rám telepedet,állandóan elvárta hogy írjak neki nála legyek.Hétvégén szabin voltam és "elszöktem".Kicsit nélküle akartam lenni és semmit nem szóltam neki,ha hívott nem vettem fel a telefont.Szerinte nagyon szemét voltam és csalódott bennem,de mondtam neki hogy én besokkaltam hogy ennyire elvárja hogy minden csak róla szóljon,de szerinte meg ez a kapcsolat lényege.Tényleg szemét voltam ?
2018. máj. 21. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Igen,az voltál.

Egyenesnek kellett volna lenned és megmondani,hogy levegőre van szükséged és kérsz pár napot.


Gondolj bele,hogy ha Ő eltünne pár napra és el se tudnád érni,te mégis mit gondolnál?

Mert én tuti azt,hogy megcsaltak vagy hasonló.

2018. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért megcsalni nem csaltam meg.Tudom hülyeség bolt bocsánatot kértem,de most még inkább követeli hogy csak ő.
2018. máj. 21. 20:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van. Érett, felnőtt ember ilyet nem csinál.
2018. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked sok amit csinál, akkor mondjad basszus, vagy szakíts, mert baromira nem illetek össze. Ez amit műveltél ez nettó szemtéség, lehet kidobnálak. Sőt biztos. Nekem nem kéne olyan pasi aki menekül a problémák elől.
2018. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hat en mindig úgy vagyok, ha haragszom a baratomra valami miatt, akkor csak az ő hibait látom.Akkor jovok ra hogy enis ludas vagyok, amikor azon filozok már hogy hogyan lett a probléma, és nem a harag vezerel. Szóval a csaj is ludas ám
2018. máj. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
.. Mert túlságosan rád szállt, es elvarta hogy mindig vele legyel.Masik szempontból meg te vagy, hogy nem beszelted meg vele a problémat, ne félj.Pasik tipikus hibája hogy nem beszel az erzeseirol.Harapofogóval kell kiszedni.
2018. máj. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En eléggé jol ismerem a barátomat,hogy látom rajta hogy bantja valami,es felhivom es atbeszeljuk.Vannak bizonyos esetek amik problémat szülnek,es nektek az lesz jo hosszu ideig,még szívni fogsz ezért.
2018. máj. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
.. hogy elmenekulsz a probléma elol.Es ezt a csajok megjegyzik. Igazán akkor szembesülsz a hibaiddal,mikor egy kapcsolatban vagy,es tudsz rajta változtatni, es ez rajtad múlik. hogy szembenezel a problémakkal, és
2018. máj. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
legyozod a felelmed, a kapcsolatod érdekében, vagy kialakul koztetek egy jo kommunikáció,a probléma megbeszeleseben,es teszel is erte, vagy nem,es durciztok,íranyitgatás,zsarolás és egyéb más
2018. máj. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi telon vagyik azért küldtem így. :)
2018. máj. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!