Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most jogosan akadt ki az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jogosan akadt ki az én hülyeségem miatt?

Figyelt kérdés
Pár napja haverommal bent lógtunk a városba és haza fele versenyeztünk a főúton.Annyira belelendültünk hogy el is felejtettem az állandó trafit és amikor előztem bemért mert a haverom meg lassított.Kaptam egy 60e ft büntetést.Nagyon durván kiakadt,pedig nincs oka rá hiszen az én bűnöm és saját pénzből ki is fizettem.Terveztük hogy elmegyünk valamerre,de így most lehet junira átcsúszik.Most ezen tényleg ennyire ki kell akadni ?
2018. máj. 5. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja.
2018. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyrészt az ilyen közúton versenyző faxokat én örökre eltiltanám a vezetéstől. Másrészt ha emiatt kútba esett a közös nyaralásotok, akkor külön is jogos.
2018. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Igen, mert egy felelőtlen suhanc vagy. Mi a francnak kell éretlen kisgyerekként viselkedni?

Plusz szerintem már beleélte magát abba, hogy mentek, és most még várnia kell 1 hónapot.

2018. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó az igaz hogy veszélyes húzás volt,csak annyira unalmas az életem hogy végre tényleg úgy éreztem hogy fiatal vagyok és nem egy befásult felnőtt.
2018. máj. 5. 20:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd a kóterba is úgy fogod érezni, hogy élsz, ha esetleg megölsz te is valakit, mint az az audis gyerek a Szentendrein?
2018. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha az életed unalmas és fásult arról egyedül csak te tehetsz. És eléggé szánalmas, hogy ez okozott örömöt neked.

Nem sok fantázia szorult beléd, ha nem tudod, hogy mivel változtathatnál az életeden.

2018. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, nincs jobb unaloműzőnek? 2 kisgyerekem van, óvatosan vezetek, de egy ilyen hülye miatt bármikor megtörténhet a baj. Én a rendőrség helyében, hogy végre ez abbamaradjon, nem 60 ezerre, hanem 600-ra büntetnélek, aztán megnézném a fejed.
2018. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Befásult felnőtt? Hát, látszik, hogy gyerek vagy! Egy felelőtlen gyerek! A jogsid is élveztem volna, nehogy előbb-utóbb megölj valakit!
2018. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
79%
Itt a fővárosban az autósok 90%-a Schumacher(nek képzeli magát), pont úgy, ahogy te is, a maradék 10% vezet úgy ahogy normálisan, nyugger módjára. Engem is gyakran ledudálnak, mert iskola közelében 30-as táblánál 40-re lassítok le (!) és nem szántom végig 80-nal a betont. Nem tudlak sajnálni. Jogosan akadt ki a barátnőd.
2018. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A jogos az lett volna, ha kidob a francba és soha többet nem áll szóba veled. Tudod az egy dolog, hogy a saját életeddel játszol. De a közúton MÁS EMBEREKET VESZÉLYEZTETSZ! Vágod? Megölhetsz mást. Akiket gyerekek, társ, szülők várnak haza. Felfogtad, milyen tragédiát okozhatsz ezzel a hülyeséggel? Tönkretehetsz egy családot, ha elütöd a családfenntartót. Pici baba anyukáját ütheted el, aki a saját testéből táplálja a gyermekét. Te mit szólnál hozzá, ha Neked kéne menned azonosítanod a barátnőd holttestét, mert egy hozzád hasonló barom elgázolta, vagy belecsapódott az autójába? Ember, Te képes vagy felmèrni a tetteid súlyát? Neked csattogószárnyú lepkét nem volna szabad irányítanod, nemhogy autót! A barátnődet is minősíti, hogy együtt marad egy ilyen felelőtlen, önző alakkal, mint Te.
2018. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!