Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat, ha gyűlölnek a párom szülei, ő viszont odavan értük és nem áll ki mellettem?

Figyelt kérdés

Párom szülei kavarós emberek, fő hobbijuk mindenkinek a kibeszélése, kigyúnyolása. Persze szemtől szemben jópofiskodnak, nyaliznak. Szerencsére én megtudtam hogy romának mondanak a hátam mögött pejoratív értelemben, szidnak, stb. Aki nekem elárulta az persze nekik is beszámolt, így nyíltan ellenem fordultak. A fejemhez vágták hogyha nem lennék akkor lányuk már egy nagyvilági orvos felesége lenne. Szembeszálltam az anyjával, ellentmondtam neki, aki erre kitiltott a házukból. Barátnőmnek nagyon fontos odajárni hozzájuk állandóan, én ugye nem megyek. Csak szidják egymást a másik háta mögött ahogy szokták. Viszont kitalálta hogy ő szégyenbe kerül amiért ő egyedül megy a bulijaikra és én vagyok így mindenért a hibás. Az anyjáék is idejárnak a saját lakásomra és ilyenkor nekem el kell mennem, ha nem akarom hogy az anyja leégessen a szomszédok előtt. Amikor nem mentem el, az utcán orditott hogy neki joga van a lányát meglátogatni és nála aludni és kihívja a rendőröket. Inkább elmentem minthogy botrány legyen.


Van értelme így a kapcsolatunknak? A párom nem enged, igazat ad nekem de nem megy szembe az anyjával, imád hozzájuk elmenni mert ott kislány lehet akit az anyja pátyolgat. Tisztára lemegy olyankor gyerekbe.


2018. máj. 21. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mégpedig a kérdésed második fele mutatja, hogy miért nem.
2018. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én belebuktam.
2018. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sok mindennek lehetne nevezni, de kapcsolatnak nem.
2018. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

MENEKÜLJ!


És keress egy NŐT a kislány helyett.

2018. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Az anyjáék is idejárnak a saját lakásomra és ilyenkor nekem el kell mennem"

Na nem ár, hogy bunkó parasztok, és te meg elmész?? Minek engeded be? Pici lánykájukkal járkáljanak addig a városba, hát nehogy tedd még alájuk a lovat...

Kérdésre válaszolva: nem, nem működhet (gondolj bele, ők lesznek a nagyszülők)

2018. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát az egy dolog, hogy nem kedvelnek. Sokan próbálkoznak így is.

De ezt a szellemi színvonalat amit hoz a kedves mama és lánya is azt még 30 évig hallgatni.... Mehet a fasírtba.

2018. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes.

Nálunk az első két évben nem tudtak rólam, addig kb jó volt, aztán megszületett a kislányunk, azután aztán lassan előjött az ugyanilyen tapló viselkedés.

Még húztam 6 évig, hogy a lányomtól ne szakadjak el, de az anyjával való kapcsolat lenullázódott.

35 éves anyának az anyja, e még a húga szava is fontosabb, mint a "párjájé" - felejtős, és reménytelen.

2018. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!